bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Креативна Європа підтримує українських митців, діячів культури та культурні фундації
06.04.2022

“Креативна Європа” разом з Європейською комісією мобілізують свої інструменти для підтримки українських митців і професіоналів культури та захисту культурної спадщини та працюють у наступних напрямках:

Європейські проєкти співпраці, які фінансуються програмою “Креативна Європа”:  дедлайни конкурсів проєктів 2022 року продовжились з 31 березня до 5 травня 2022 року, аби дозволити брати участь більшій кількості українських партнерів. Крім того, Комісія надасть максимальну гнучкість для поточних проєктів, що фінансуються ЄС, в яких задіяні українські організації.

Мобільність: частину бюджету нового інструменту мобільності, який буде запущено в рамках програми “Креативна Європа” у 2022 році, буде перерозподілено на користь українських митців.

Заохочення проєктних пропозицій для подальших конкурсів у сфері культури в 2022 році із залученням українських митців та організацій.

Платформа “Creatives Unite”, співфінансована ЄС, публікує ініціативи європейських мереж, які підтримуються в рамках програми “Креативна Європа”. Культурний і креативний сектори, а також держави-члени також можуть використовувати платформу для інформування про свої ініціативи.

Важлива інформація для заявників 

Нові дедлайни до конкурсів з наступних підпрограм: 

 

Підпрограма «Культура»:

- Європейські проєкти співпраці

Дедлайн: 05 травня 2022 17:00 CET

- Поширення європейських художніх робіт

Дедлайн: 31 травня 2022 17:00 CET

 

Підпрограма «Медіа»:

- Мережа європейських кінофестивалів

Дедлайн: 07 квітня 2022 17:00 CET

- Розвиток талантів та навичок

Дедлайн: 04 травня 2022 17:00 CET

 

Підпрограма «Міжсекторальна співпраця»:

- НОВИНИ-Медіаграмотність

Дедлайн: 06 квітня 2022 17:00 CET

- Журналістські партнерства

Дедлайн: 07 вересня 2022 17:00 CET

- Інноваційні лабораторії

Дедлайн: 07 вересня 2022 17:00 CET

 

Список порад, які можуть допомогти у подачі грантової заявки у нинішній ситуації:

  1. Заявники можуть подавати заявку як партнер (для полегшення умов звітування, отримання грантових коштів тощо);

  2. Проєктна діяльність може відбуватися в інших європейських країнах або онлайн (модальності можуть бути визначені пізніше);

  3. Можна не деталізувати опис контенту тощо.


Креативна Європа” в Україні продовжує наповнювати розділ про можливість пошуку партнерів на сайті, який постійно оновлюється. Також на сайті створено розділ “Міжнародні можливості”, де будуть публікуватися актуальні європейські можливості для сектору культури (резиденції, події, конкурси та інше). Переходьте за посиланням та дізнавайтеся про актуальні можливості першими!

Контакти

  • https://creativeeurope.in.ua/

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.