bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс міні-грантів для волонтерів Кіровоградщини

Кіровоградська обласна організація ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”, яка реалізує Програму підтримки волонтерів Кіровоградщини, запрошує волонтерів/рок та волонтерських організацій, які працюють на території Кіровоградської області, взяти участь у конкурсі міні-грантів.298552431_999863970710792_2384542899252609839_n
 
МЕТА КОНКУРСУ. Підтримати та посилити діяльність волонтерських центрів / ініціативних груп / волонтерів / волонтерок, які діють у районах Кіровоградської області.
 
НАПРЯМКИ ПРОЄКТІВ, ЩО БУДУТЬ ПІДТРИМАНІ
Подані проєкти мають відповідати визначеним конкурсом напрямків, але не обмежуватися ними. Конкурсом не передбачене покриття закупівель натуральної допомоги для військових, ВПО та інших категорій осіб, які є цільовими аудиторіями волонтерських центрів.

Проєктна діяльність може передбачати, але не обмежуватися цим:
- Розвиток волонтерського центру як організації/соціального підприємства
- Запровадження нових послуг/активностей для верств населення, з якими працює волонтерський центр
- Навчання команди волонтерської центру
- Турбота про фізичне та емоційне здоров’я команди волонтерського центру
- Налагодження комунікації та співпраці з представниками місцевої та державної влади
- Налагодження співпраці з українськими та закордонними волонтерськими центрами
- Втілення адвокаційної та/або інформаційної кампанії
- Матеріальна допомога волонтерам, які не займаються іншою діяльністю, окрім як волонтерством

 
УЧАСНИКАМИ КОНКУРСУ можуть бути зареєстровані громадські організації та об’єднання, ініціативні групи жителів громад кількістю не менше 3 осіб, які власними силами організували волонтерський пункт/центр/хаб.
БЮДЖЕТ ПРОЄКТУ. Максимальний розмір бюджету для одного проєкту – еквівалент 1 500 доларів США. У проєкті дозволяються адміністративні витрати.
ТРИВАЛІСТЬ ПРОЄКТУ: 8 місяців.
 
Більше деталей про конкурс тут: https://bit.ly/3P8DXUs
Аплікаційна форма: https://bit.ly/3paEhrm
Форма бюджету: https://bit.ly/3pd4i9n
 
Заявки приймаються до 23 год. 59 хв. 1 вересня 2022 року. Остаточна відповідь щодо результатів розгляду заявок буде надіслана на електронну пошту не раніше 5 вересня 2022 року.
 
Запитання про конкурс приймаються на електронну адресу [email protected] або за телефоном (095) 790-08-75. Контактна особа – Світлана Литвиненко.
 
 
Конкурс відбувається в рамках Програми підтримки волонтерів Кіровоградщини, що втілюється в межах проєкту «Соціальне замовлення Кіровоградщини», який реалізує КОО ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» завдяки фінансовій підтримці National Endowment for Democracy.

Контакти

  • Запитання про конкурс приймаються на електронну адресу [email protected] або за телефоном (095) 790-08-75. Контактна особа – Світлана Литвиненко.
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.