bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс міні-грантів на підтримку жінок-підприємниць - ВПО з Луганської і Донецької областей
01.09.2022

Громадська організація «Платформа розвитку «СМР» оголошує конкурс міні грантів для жінок-підприємниць зареєстрованих як фізична особа-підприємець, та є ВПО з Луганської або з Донецької областей для підтримки в відновленні або зміцненні їх бізнесу. 

ГО “Платформа розвитку “СМР” хоче надати жінкам-підприємницям можливість налагодити свій бізнес в новостворених умовах, які виникли у результаті повномасштабного вторгнення. А також  сприяти більш сталому розвитку і зміцненню жіночого бізнесу.

 

Хто може взяти участь у Конкурсі: 

Жінки-підприємниці зареєстровані як ФОП, які планують відновити або адаптувати свій бізнес для набуття сталого економічного становища, та є ВПО з Луганської і Донецької областей. Або є жінками-підприємницями, які ведуть свій бізнес на території України і працевлаштовують ВПО з вищезазначених областей.

 

Розмір грантів: 

Гранти становитимуть від 20 000 до 100 000 гривень на один бізнес-проєкт. Витрати можуть бути покриті з 1 листопада 2022 року до 20 грудня 2022 року. Співфінансування не вимагається.

ГО “Платформа розвитку “СМР” надаватиме пріоритет проєктам, ідеї яких зрозумілі і чітко розраховуються, а також при наявності необхідного обладнання і матеріалів, набувають сталості. 

 

Як будуть оцінюватися пропозиції?

Пропозиції оцінюватимуться за критеріями:

     •   відповідність заявника конкурсним вимогам, а саме “Хто може взяти участь у конкурсі?”;

     •   оцінка бізнес-плану на предмет наявності аналізу ринка, маркетингового та фінансового планів, а також реалістичних кроків реалізації;

     •   наявність переліку необхідного обладнання і матеріалів із зазначеною маркою та ціною.

Рішення про фінансування буде прийнято на початок жовтня 2022 року. 

 

Умови подання: 

Всі частини заявки мають бути заповнені, інакше вона не буде опрацьовуватися. Вся інформація буде оброблятися з належною конфіденційністю.

Додаток має містити в собі наступні документи:

1) Довідка ВПО

2) Виписка ФОП

Якщо у вас є будь-яка додаткова документація, якою ви хочете поділитися, додайте її до заяви як окремий файл, будь ласка. 

 

Заявку можна подати за посиланням https://forms.gle/rZySHL73zQgCxH1n6.

Дедлайн  до 15 вересня 2022 року включно.

Якщо у вас є запитання щодо цього конкурса, зв’яжіться з нами за адресою електронної пошти [email protected],  вказавши у темі листа “проєкт ЕВА”.

Цей Анонс про проведення конкурсу бізнес-проєктів для переселенців з Луганської та Донецької областей у рамках проєкту «ЕВА: економічне відновлення, адаптація» став можливим завдяки гранту, що виконує громадська організація «Платформа розвитку «СМР» за підтримки Українського Жіночого Фонду». Відповідальність за зміст інформації несе громадська організація «Платформа розвитку «СМР». Представлена інформація не завжди відображає погляди УЖФ».

 

Контакти

  • Якщо у вас є запитання щодо цього конкурса
  • зв’яжіться з нами за адресою електронної пошти [email protected]
  • вказавши у темі листа “проєкт ЕВА”.

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.