bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Грант 100 000 грн для жінок-підприємиць
05.02.2023

100 000 грн на розвиток власної справи та поїздку в Париж отримає переможниця премії «Створено жінками - 2023»Крім грошової допомоги, всі фіналістки отримають консультаційну підтримку і членство у Франко-українській торгово-промисловій палаті. 

Подача заявок розпочалась
3 лютого. В конкурсі можуть взяти участь жінки, що продовжують вести підприємницьку діяльність попри війну. 

 

Участь в конкурсі безкоштовна. Для цього необхідно до 15 березня 2023 року заповнити заявку на сайті: https://womanccifu.com/  та надати пакет документів: презентацію, коротке відео про проєкт і офіційний реєстраційний документ.
На момент подачі документів компанія має працювати мінімум 3 місяці і мати певні результати.

Кожна заявка оцінюється за такими критеріями: оригінальність і мета бізнесу, стратегічне бачення, якість презентації. Учасниці, які наберуть найбільшу кількість балів пройдуть у наступний тур, де відбуваються співбесіди з журі.

 

За останні 5 років участь у конкурсі “Створено жінками” взяло 347 підприємиць. 

Фіналістками стали 26 жінок, переможницями - 12, ще 4 отримали спеціальні відзнаки. Сфери їхньої діяльності охоплювали медичну галузь, виробництво харчів, іграшок, косметичних засобів, освітні та транспортні послуги тощо. За 5 років було виплачено майже півмільйона гривень. 

 

Слідкувати за новинами в соцмережах:
https://www.facebook.com/creeparlesfemmes

https://www.instagram.com/cree_par_les_femmes/

 


Контакти

  • https://womanccifu.com

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.