bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відкрито набір на нову програму для українських стартапів
18.02.2023

Polish-Ukrainian Startup Bridge відкрив набір на PUSB pre-acceleration program 2023 для українських стартапів, який триватиме до 13 березня. Заявки можуть подати pre-seed та seed стартапи, які шукають нових можливостей розвитку у Польщі та ЄС. 

Команда проєкту та ментори програми допоможуть вам удосконалити вашу ідею розкрити унікальну цінність стартапу. Експерти навчать вас «розмовляти однією мовою» з інвесторами, критично оцінять (а за потреби навчать, як створити) ваш бізнес-план, бюджет, фінансову модель, графік залучення коштів та стратегію. До кінця програми ви будете готові до ідеального пітчу на фінальній події проєкту - Demo Day by Kyiv Tech hub in Warsaw!

Хто може взяти участь?

Pre-seed/seed-stage стартапи, які зацікавлені в можливостях польського та європейського ринків (освіта, партнерство, можливості фінансування). Не менше 50% акцій юридичної особи належать громадянину/громадянам України, а юридична особа існує не більше 60 місяців (5 років). Засновники стартапів володіють англійською достатньо добре, щоб мати можливість спілкуватися.⁣

Пріоритетом будуть компанії, які впливають на післявоєнну відбудову України.⁣ Проживання у Польщі та наявність польської юридичної чи фізичної особи не є обовʼязковим критерієм для участі у програмі! 

Кожен, хто відповідає вказаним вище критеріям, повинен заповнити реєстраційну форму за посиланням

Що отримає учасник?

  • •  Індивідуальні зустрічі з менторами, акредитованими PUSB.

  • •  Цикл кейс-стаді зустрічей із C-рівня керівниками українських стартапів, які зуміли розширити свій бізнес у всьому світі та залучити кошти від міжнародних інвесторів та бізнес-ангелів.

  • •  До 10 000 злотих у формі менторінгу та готівки для придбання продуктів/послуг. За умовами програми, 1/3 з вказаної суми потрібно витратити на роботу з менторами та експертами, решту - можна витратити згідно з індивідуальним планом розвитку та потребами кожного стартапу.

  • •  Спеціальний безоплатний коворкінг у Варшаві.

  • •  Учасники будуть запрошені на презентацію під час конференції у Варшаві (+онлайн) наприкінці року та зустрінуться із зацікавленими інвесторами Центрально-Східної Європи.

Набір заявок триватиме до 13 березня 2022 року (включно). Результати будуть оголошені до 14 квітня на сторінках PUSB у Facebook, LinkedIn, Instagram та Telegram.

Про Polish-Ukrainian Startup Bridge 

З 2018 року Polish-Ukrainian Startup Bridge працює фасилітатором, мостом між українськими стартапами та польським (європейським) ринком. Метою проєкту є визначення найкращих бізнес-ідей, а потім їх акселерація під час тренінгів від провідних експертів з Польщі. PUSB допомагає молодим українським підприємцям встановити контакт з представниками польських інвестиційних фондів. У вересні 2022 року проєкт відкрив коворкінг у Варшаві, яким можуть скористатись підприємці та власники стартапів на пільгових умовах (2 злотих за місяць оренди).

Polish-Ukrainian Startup Bridge реалізується фундацією «Фонд Співпраці» спільно з Міністерством Фондів та Регіональної Політики Польщі та фінансується програмою Польської допомоги Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.