bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Новий грантовий конкурс «Фонд стійкості та сталого розвитку»
20.02.2023

Новий грантовий конкурс «Фонд стійкості та сталого розвитку» з можливістю фінансування різноманітних організацій громадянського суспільства (ОГС) та спільнот в Україні відкрито від програми «Підтримка організацій громадянського суспільства в Україні».

Прийняття заявок триватиме до 16.03.2023 (до 17:00 за київським часом).

Максимальна сума фінансування становить до 100 000 фунтів стерлінгів на термін до 10 місяців з мінімальною тривалістю 3 місяці.

Фонд стійкості та сталого розвитку в рамках Програми «Підтримки організацій громадянського суспільства в Україні» передбачає надання грантів на ініціативи на місцевому, регіональному та/або національному рівнях. Ці ініціативи та відповідна діяльність посилюватимуть роль громадянського суспільства у впливі на державні суб’єкти та органи влади з питань, пов’язаних з правами людини, рівністю, соціальною інтеграцією, місцевим управлінням та участю в демократичних процесах.

Проєкти в рамках цього конкурсу, мають зосереджуватись на питаннях скорочення нерівності та викликах, що пов’язані з прозорістю, підзвітністю та отримання відповідей від державних суб’єктів і органів влади, де голоси різноманітних та вразливих груп враховуються в демократичному процесі.

Важливість гендерної рівності та соціальної інтеграції і вразливих груп

Хто може подати заявку?

✔️місцеві дієві ОГС,

✔️новостворені ОГС

✔️волонтерські організації та спільноти.

✔️громадські організації, які запропонують проєкти в консорціумах, партнерствах або групах

✔️міжнародні організації за умовою, бути в консорціумі з місцевим українським партнером і бути в змозі продемонструвати, як вони працюватимуть у партнерстві з місцевим громадянським суспільством з локальним підходом..

Пріоритет надаватиметься заявкам, які націлені на наступні вразливі групи, співпрацюючи з та/або просуваючи права:

✨Люди з інвалідністю;

✨Люди, які живуть в місцях компактного поселення та соціальних інституціях;

✨Роми та ЛГБТКІ+;

✨Літні люди, особливо ті, що живуть у віддалених сільських районах;

✨Внутрішньо переміщені особи та ініціативи проти гендерного насильства;

✨Дівчата і жінки;

✨Ветерани.

На які види діяльності буде виділятись фінансування?

Приклади діяльності наведені нижче, але не обмежуються:

➡️Діяльність, спрямована на підтримку потреб вразливих груп, згаданих вище в основних сферах діяльності;

➡️Діяльність на підтримку демократії, яка передбачає пряме залучення та голоси вразливих груп у процесах, з яких вони виключені;

➡️Діяльність, що підтримує та впливає на політику та реалізацію децентралізації;

➡️Діяльність, спрямована на підвищення прозорості, підзвітності та отримання відгуку, пов’язана з основними напрямками, що були згадані вище;

➡️Діяльність, яка спрямована на моніторинг процесів і систем державних суб’єктів та їхніх агенцій для підтримки та посилення громадського діалогу та обізнаності щодо згаданої діяльності.

Подати заявку та відповідні форми можна за посиланням:

https://ucsofund.crownagents.com/  

Важливо: 

  • • Розмір кожного завантаженого файлу не повинен перевищувати 10 Мб
  • • Після введення даних на сторінці, будь ласка, обов’язково зберігайте кожну сторінку, це приведе вас до наступної сторінки програми
  • • Будь ласка, не надсилайте декілька однакових дублікатів однієї заявки

Програма «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС) в Україні» впроваджується за фінансової підтримки» Міністерства закордонних справ та міжнародного розвитку Великої Британії (Foreign, Commonwealth & Development Office) та виконується Crown Agents у партнерстві з International Alert, Optima Group і у співпраці з Crown Agents in Ukraine.

Контакти

  • Ольга Вергелес
  • +38 067 230 7333

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.