bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс від РАТН: закупівля програмно-апаратного комплексу рентгенологічної інформаційної системи
02.03.2023

РАТН, Організатор Тендеру, впроваджує в Україні Проект «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» («Support TB Control Efforts in Ukraine»)  за кошти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) з метою зниження тягаря ТБ в Україні шляхом профілактики, раннього виявлення захворювання і належного лікування хворих на ТБ, ЛС-ТБ і ко-інфекції ТБ/ВІЛ.

В рамках Проекту передбачається закупівля Програмно-апаратного комплексу рентгенологічної інформаційної системи (RIS) з метою створення радіологічної мережі (RIS) відділення променевої діагностики для оперативного аналізу, опису, друку, передачі та архівування рентгенівських досліджень, отриманих за допомогою цифрових рентгенівських систем (апаратів), що розташовані на базах структурних підрозділів КП «Полтавський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер» Полтавської обласної ради за безготівковим розрахунком.

РАТН оголошує конкурс на відбір компанії, яка постачатиме Програмно-апаратний комплекс рентгенологічної інформаційної системи, вказаний у Технічному завданні, і цим запрошує Вас надати цінові пропозиції. Докладніший опис приводиться в Технічному завданні, що додається.

За результатами тендеру буде відібрано компанію, яка отримає право на укладення договору на постачання вказаногоПрограмно-апаратного комплексу рентгенологічної інформаційної системи.

До розгляду будуть прийматися лише ті пропозиції, які відповідатимуть усім вимогам, вказаним в тендерній документації. Ціни мають бути зазначені в доларах США, оплату буде здійснено у гривні по курсу НБУ на дату сплати.

Кінцевий термін подання документів – 16 березня 2023 року, 14:00 за місцевим часом.

Пропозиції, які надійдуть пізніше зазначеного терміну, до розгляду не приймаються. 

Кандидата-переможця конкурсу буде обрано на засіданні комісії, яке, як очікується, відбудеться не пізніше 22 березня 2023 року. Оприлюднення інформації щодо переможця відбудеться протягом 5 (п’яти) робочих днів після офіційного затвердження переможців конкурсною комісією.

 

Бажаємо Вам успіху!

Олена Іванова

[email protected]

+38050 982 82 12

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.