bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

International Medical Corps оголошує Тендер на закупівлю гігієнічних наборів
15.03.2023

 

Міжнародний Медичний Корпус інформує всі зацікавлені сторони, що ми опублікували Питання та Відповіді, які ви можете знайти серед інших документів доступних до скачування.

 

Тендер на закупівлю гігієнічних наборів

Глобальна гуманітарна некомерційна організація Міжнародний Медичний Корпус в Україні оголошує тендер на закупівлю гігієнічних наборів.

 

Дата відкриття: 15 березня 2023

Дата закриття: 12 квітня 2023

ITT/RFQ номер (повинно бути вказано в пропозиції): RFQ-03-005-KYV-2023

Доставка: Україна (місто та адреса будуть вказані пізніше додатково)

Назва тендеру: Ukraine-ITT/RFQ-03-005-KYV-2023 – Гігієнічні набори

Категорія: Непродовольчі товари

Опис: Гігієнічні набори

Донор: USAID/BHA

 

Докладніший опис приводиться в наданих документах:

Annex 1 – додаток щодо постачання та ціни

Annex 2 – критерії відбору постачальника

Annex 3 – специфікація щодо вмісту наборів.

 

Пропозиція (заповнений, підписаний та проштампований RFQ файл) має бути надана так, як вказано в ITT/RFQ за адресою [email protected]. Жодних інших отримувачів не має бути в копії.

Будь-які питання стосовно тендеру мають бути направлені за адресою, вказаною в ITT/RFQ за адресою: [email protected]

 

Постачальник, що виграє цей тендер буде повинен на етапі підписання угоди підписати наші внутрішні документи – Кодекс поведінки постачальника та Загальні положення, а також заповнити Анкету постачальника. Файли також додані для ознайомлення заздалегідь.

Оплата товару здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі на р/р постачальника по курсу Національного Банку України на день виставлення рахунку.

Товари повинні відповідати міжнародним стандартам якості, безпеки, мати сертифікат якості на продукцію, якщо це передбачено Законодавством України.

Міжнародний Медичний Корпус в Україні залишає за собою право відхилити будь-які чи всі цінові пропозиції, отримані у відповідь на запрошення до участі у тендері, і жодним чином не зобов’язана приймати будь-яку цінову пропозицію.

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.