bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Програма EasyBusiness Grant: отримайте грант на розвиток бізнесу!
22.05.2023

ГО EasyBusiness у партнерстві з програмою MATRA та Центром економічного відновлення розпочинає грантову програму EasyBusiness Grant. Вона спрямована на допомогу бізнесу під час повномасштабного російського вторгнення в Україну. 15 українських мікро, малих та середніх підприємств (МСБ) отримають гранти на суму до 366 тисяч гривень. Загальний бюджет конкурсу – понад 6 мільйонів грн.

 

Щоб взяти участь у програмі вам потрібно:

•  бути офіційно зареєстрованим в Україні приватним бізнесом (юр. особи та ФОП), який відкрився до 1 січня 2023 року;

•  відповідати офіційному визначенню мікро-, малого або середнього підприємства (максимальна кількість працівників – 250 осіб, максимальний річний дохід – 50 мільйонів євро).

 

⏰ Прийом заявок триватиме до 6 червня 2023 року.

Відбір підприємств пройде у два етапи:

•  до 16 червня буде сформований лонглист з щонайменше 30 кращих аплікантів;

•  з 19 червня по 7 липня фіналісти пройдуть серію онлайн-лекцій та семінарів про ведення бізнесу від топ-спеціалістів України; за результатами навчання та пітчингу журі обере 15 бізнесів-переможців програми, який оголосять до 23 липня.

 

♦ Витрати в рамках проєкту повинні бути здійснені до 31 серпня 2023 року.

Отримані кошти можна використати на:

•  капітальні інвестиції: обладнання, необхідне для підвищення ефективності, збільшення обсягів виробництва чи адаптації продукції до вимог ринку;

•  послуги /інноваційні рішення /сертифікацію тощо, що сприятиме кращій ефективності бізнесу;

•  операційні витрати (частково), якщо такі витрати необхідні для забезпечення безперебійного функціонування підприємства та реалізації грантового проєкту.

 

Форму заявки та деталі подачі завантажуйте за посиланням: https://bit.ly/easybusinessgrant-details

 

Отримані кошти можна використати на: 

•  капітальні інвестиції: обладнання, необхідне для підвищення ефективності, збільшення обсягів виробництва чи адаптації продукції до вимог ринку 

•  послуги / інноваційні рішення / сертифікацію — усе, що сприятиме ефективності бізнесу 

•  операційні витрати (частково), якщо вони необхідні для забезпечення якісного функціонування підприємства та реалізації грантового проєкту. 

 

Довідково:

Програма Easy Business Grant діє в межах проєкту «Розвиток ринку робочої сили в Україні шляхом покращення людського капіталу, просування дерегуляції та надання підтримки МСБ» і реалізується EasyBusiness за інформаційної підтримки Міністерства цифрової трансформації, Офісу з розвитку підприємництва та експорту й національного проєкту Дія.Бізнес за сприяння Центру економічного відновлення. 

Проєкт профінансовано в межах програми MATRA, створеної Міністерством закордонних справ Нідерландів.

 

Джерело

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.