bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс мікрогрантів від Helvetas Swiss Intercooperation
06.09.2023

Helvetas Swiss Intercooperation розпочинає конкурс надання мікрогрантів з метою підтримки місцевих колективних ініціатив, пов’язаних з реконструкцією та ремонтом.

У конкурсі можуть брати участь зареєстровані та діючі в Україні громадські та благодійні організації, які впроваджують свої ініціативи, спрямовані на врегулювання гуманітарної кризи в Україні.

Конкурс проводиться в рамках реалізації проєкту Repair Facilitation Ukraine - Phase 2, за фінансової підтримки Swiss Solidarity та Swiss Agency for Development and Cooperation (SDC).

Метою проєкту є надання гуманітарної допомоги.

Проєкт підтримає місцеві ініціативи через програму грантів, надаючи невеликі гранти місцевим організаціям громадянського суспільства для задоволення критичних потреб на рівні громад, дотримуючись підходу до реагування на кризові ситуації під керівництвом громади.

Гранти надаватимуться на  цілі відбудови,а саме:

швидкий ремонт та покращення приватних житлових будинків, часткове відновлення комунальних закладів та покращення муніципальної інфраструктури (наприклад, покращення бомбосховищ, ремонт закладів охорони здоров’я та освіти). Заохочуються заходи, що доповнюють послуги Харківського Ремонтного хабу;

Helvetas надаватиме адміністративну підтримку всім організаціям, які отримають гранти. Це може включати підтримку в управлінні проєктами, моніторингу діяльності, бухгалтерському обліку та звітності.

Локалізація діяльності: місто Харків та Харківська область, Київська область (діяльність в інших регіонах НЕ буде підтримуватися в рамках цього конкурсу).

Розмір гранту: за результатами конкурсу буде надано близько 17 мікрогрантів на суму від 150 000 грн (сто п’ятдесят тисяч гривень) до 400 000 грн (чотириста тисяч гривень) кожен.

Дедлайн подачі заявок: до 22 вересня 2023 року.

Період реалізації заявки: незалежно від дати початку, запропоновані програмні заходи мають бути завершені до 31 грудня 2023 року.

Мінімальна тривалість проекту - один місяць.

 

Реалізація грантових коштів може включати:

−       Закупівлю різних матеріалів;

−       Оплату послуг (оренда, комунальні послуги, транспорт, паливо, зв’язок);

−       Оплату праці членів команди, що працює над проєктом (найманий працівник або приватний підприємець).

(Усі витрати та закупівлі вимагатимуть дотримання обов’язкових закупівельних процедур).

 

Положення про конкурс, грантова заявка та шаблон бюджету знаходяться за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1_vgVaoJJUcMIfTEK9A0R3-BjM8rTXST0

Проєктні пропозиції українською мовою з необхідними додатками мають бути надіслані на електронну адресу [email protected]  не пізніше 22 вересня 2023 року.

У темі листа, будь ласка, зазначте “Проєктна заявка “назва вашої організації” на участь у конкурсі мікрогрантів”.

Всі учасники матимуть доступ до результатів відбору для підтвердження прозорості грантового конкурсу.

У разі виникнення додаткових запитань просимо звертатися за електронною адресою : [email protected]

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.