bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

«Фонд Порошенка» виділяє 2 000 000 гривень на підтримку молодіжних проектів
15.09.2023

Фонд Порошенка створив грантову програму для молоді в рамках якої виділили 2.000.000 гривень на реалізацію проєктів для підтримки молодих ветеранів, молодих переселенців, релокованих університетів та студентів.

Рівність, інклюзія, свобода, безпека та розвиток є основними цінностями фонду. Команда шукає справжні таланти з громадських та студентських організацій, які працюють з внутрішньо-переміщеними особами, молодими ветеранами та військовослужбовцями, а також працюють над європейською інтеграцією України.

Першочергово було виділено один мільйон гривень і дедлайн подачі документів закінчився 12 вересня. Проте, через велику кількість заявок та ініціатив було прийнято рішення подвоїти суму гранту і продовжити строк подачі проєктів.

Загалом буде профінансовано від 10 до 20 проєктів, максимальна сума одного гранту – 200.000 гривень. Податися на грант можна до 1 жовтня на сайті https://www.poroshenko4youth.com/

 

Контактна особа:

Марія Кириляк

+38 (066) 770 5117

[email protected]

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.