bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс міні-проєктів на відновлення бізнесу в Миколаєві: переможці отримають по 180 000 грн
21.09.2023

Миколаївських підприємців та осіб, що мають ідеї для розвитку власного бізнесу, запрошують до участі у конкурсі міні-проєктів «Раннє відновлення бізнесу в Миколаєві».

Заявки на участь у конкурсі міні-проєктів необхідно подати до 15:00, 30 вересня, заповнивши анкету тут.

Конкурс проводиться на території міста Миколаєва та Миколаївської області з метою створення умов для сталого розвитку підприємництва, в тому числі як відповідь на негативні економічні наслідки війни шляхом надання мікрогрантів для подальшого започаткування, масштабування та/або релокації існуючого малого та середнього бізнесу для учасників, що пройшли три навчальні модулі в рамках освітньої програми.

Раннє відновлення бізнесу в Миколаєві

Учасниками проєкту можуть стати: фізичні особи-підприємці та фізичні особи, громадяни України віком 18-60 років.

Єдина умова – взяти участь у освітній програмі. Це три навчальні модулі, кожен тривалістю 3 дні (пʼятниця, субота та неділя) та три візита до успішних підприємств міста за таким графіком:

- 6-7-8 жовтня – 1-й навчальний модуль (20 робочих годин);

- 13-14-15 жовтня – 2-й навчальний модуль (20 робочих годин);

- 17-18-19 – ознайомчі візити до успішних підприємств міста (4 робочі години кожного дня);

- 20-21-22 жовтня – 3-й навчальний модуль (20 робочих годин).

Освітня програма передбачає експрес-навчання щодо підприємницької діяльності у воєнний час, підготовка бізнес-планів та робота з інвесторами. Наприкінці відбудеться захист бізнес-проєктів. Автори кращих ідей отримають гранти, на які зможуть придбати необхідне обладнання або покрити інші витрати, пов’язані з розвитком власної справи.

Взяти участь у конкурсі зможуть 20 осіб. Чотири кращих бізнес-ідей отримають грант на суму до 180 000 грн.

Тримаємо курс на економічну незалежність разом!

Проєкт «Раннє відновлення бізнесу в Миколаєві» організований Ресурсним центром громадських ініціатив в партнерстві з Платформою MY ART та Агенцією розвитку Миколаєва за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Зміцнення громадської довіри в Україні» (UCBI)

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.