bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс від Проекту USAID для організації та проведення навчання керівництва ЗОЗ
10.01.2024

Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» (далі – Проект) оголошує конкурс на отримання гранту для організації та проведення навчання керівництва ЗОЗ підходам та інструментам впровадження системи фінансового та нефінансового стимулювання для представників 200 ЗОЗ.

Метою даної кампанії є підвищення рівня знань керівників закладів охорони здоров’я щодо створення системи заохочення та стимулювання медичних працівників на місцевому рівні, як матеріального, так і нематеріального, шляхом організації та проведення тренінгів для представників 200 закладів охорони здоров’я.

Грантові заявки необхідно подати до 7 лютого 2024 року включно.

Загальна сума гранту не перевищуватиме 10 970 000 гривень. Тип гранту – грант з фіксованою сумою.

ПРОЕКТ USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»

Метою Проекту є підтримка прозорої, підзвітної та ефективної системи охорони здоров’я, яка здатна задовольняти потреби населення України. Сприяння реформуванню сектору охорони здоров’я, підвищення прозорості та боротьба з корупцією знизить рівень неофіційних платежів та покращить доступ до якісних послуг, що ґрунтуються на доказовій медицині. Ліквідація корупції є компонентом кожного завдання, яке має бути виконане в рамках Проекту, а саме:

1) Покращення управління у секторі охорони здоров’я.
2) Сприяння трансформуванню моделі фінансування охорони здоров’я.
3) Зміцнення кадрового потенціалу сектору охорони здоров’я.
4) Підвищення прозорості, підзвітності системи охорони здоров’я та її чутливості до змін.
5) Покращення системи надання послуг на всіх рівнях.

КРИТЕРІЇ ВІДПОВІДНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЙ

Щоб мати право подати заявку на участь у конкурсі та отримати фінансування в рамках гранту Проекту USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я», претендент повинен відповідати таким критеріям:

  • • бути неамериканською неурядовою, комерційною, або некомерційною організацією, зареєстрованою в Україні не менше 3-х років;
  • • не повинний бути в «Переліку сторін, виключених з програм федеральних закупівель і незакупівель»;
  • • не  бути пов’язаним з HRS або будь з ким з його директорів, посадових осіб або співробітників;
  • • організації, цілі яких не узгоджуються з широкими цілями Проекту HRS, також не мають права на участь;
  • • бути зареєстрованим у SAM.gov та мати унікальний ідентифікаційний номер підприємства.

Не мають права подавати заявки на отримання гранту: фізичні особи, політичні організації, державні установи (посадовці) національного або міського рівня  та релігійні групи.

Серед додаткових вимог до відповідних організацій:

  • • Організаціяповиннамати не менше 3 років досвіду.
  • • Організація повинна мати достатній пул тренерів або бути здатною залучити тренерів з відповідним досвідом у сфері фінансових і не фінансових систем мотивації.
  • • Професійні якості запропонованої імплементаційної команди мають бути адекватними для виконання описаних заходів або запропонованого підходу до виконання цілей гранту та залучення необхідних експертів.

Детальна та повна інформація щодо умов участі, критеріїв відповідності та обсягів робіт міститься у доданих файлах та на порталі грантів (https://dgrants.fluxx.io).

ПРОЦЕС ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

Заявки та пакет документів до них необхідно подати через портал грантів (https://dgrants.fluxx.io). 

Заявники, що планують вперше брати участь у грантовому конкурсі Проекту, повинні зареєструватися на порталі і, після підтвердження реєстрації, отримати електронне повідомлення з необхідними реєстраційними даними для отримання доступу до порталу.

На порталі знаходяться детальні інструкції щодо заповнення електронної форми заявки та усі необхідні документи та додатки до бюджету, які потрібно включити до заявки.

Питання щодо грантового конкурсу потрібно надсилати на адресу [email protected] до кінця робочого дня 24 січня 2024 року. Відповіді на питання будуть надіслани всім учасникам не пізніше 26 січня 2024 року.

Інформаційний вебінар з метою уточнення грантових процедур і цілей гранту відбудеться 19 січня 2024 року о 16:00. Реєстрація за допомогою електронної пошти [email protected] до 11:00 – 18 січня 2024 року.

Заявки приймаються до 23:59  – 7 лютого 2024 року.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.