bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Компанія Кімонікс оголошує про проведення reSCORE 2024
12.02.2024

Компанія Кімонікс, що діє від імені Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) і Проект «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East), оголошує запит на надання пропозицій (ЗНП) від компаній і організацій щодо участі в Індексі соціальної згуртованості та примирення (SCORE), що йменується reSCORE 2024, для проведення збору даних з метою здійснення поздовжнього опитування в Україні.

Дані reSCORE широко використовуються спільнотою донорів та Урядом України, ПРООН; вони також застосовуються у цілях діяльності програми DG East та Проєкту «Трансформація комунікацій» (TCA) з метою відстеження змін та тенденцій, а також для надання пріоритетної інформації у підготовці програм та інвестицій. Єдиний постачальник послуг зі збору даних буде впроваджувати і проводити опитування та аналіз збору даних для поздовжнього огляду reSCORE Україна 2024.

ReSCORE 2024 базуватиметься на попередній хвилі опитувань SCORE в Україні. Остання хвиля була розгорнута в 2023 році на національному рівні, а дані були зібрані, проаналізовані та отримані результати публікацій у співпраці з різними зацікавленими сторонами. ReSCORE 2024 буде впроваджений для оновлення та перегляду цих висновків, збереження пульсу та продовження створення надійних наукових доказів, що мають політичне та програмне значення для національних та міжнародних зацікавлених сторін.

Обрана організація буде здійснювати збір даних, що охоплюють тільки кількісні компоненти. Компонент 1 випадкову вибірку осіб з домогосподарств та компонент 2 бустерну вибірку, яка включає панельну вибірку, успадковану від reSCORE Україна 2023, і розглядається як бустер з акцентом на відстеження учасників дискусії, починаючи з 2021 року, демографічних та географічних бустерів.

Збір даних SCORE у 2024 році буде фінансуватися спільно з Програмою розвитку ООН (UNDP) в Україні через спеціальні бустери, які в обсязі робіт (SOW), що включений до запиту, позначені як такі, що фінансуються UNDP. Контракт UNDP буде укладено окремо від субконтракту DG East з тією ж організацією, і керування контрактом UNDP також буде здійснюватися окремо.

 

Період виконання цього субконтракту – приблизно з квітня 2024 року по липень 2024 року.

Усі пропозиції повинні бути отримані на адресу  [email protected] (Тема: RFP-039) до 18:00 за київським часом, 4 березня 2024 р. 

Усі запитання та запити на надання роз’яснень щодо цього ЗНП треба скласти у письмовій формі та надіслати на адресу [email protected] (Тема: RFP-039) до 18:00 за київським часом, 19 лютого 2024 р. 

Для участі в конференції перед прийомом пропозицій необхідно надіслати запит на [email protected]  не пізніше 18:00 за київським часом 23 лютого 2024 року.

 

Основні терміни за цим запитом наведені нижче: 

Оголошення конкурсу                                                   12/02/2024

Термін подання письмових запитань                          19/02/2024

Термін надання відповідей/роз’яснень                       23/02/2024

Конференція перед прийомом пропозицій                 26/02/2024

Термін подання пропозиції                                          04/03/2024

(Приблизна) дата присудження субконтракту           05/04/2024

 Детальніше про умови у додатках. 

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.