bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

РАТН оголошує тендер з відбору організації для збору даних
29.03.2024

Оголошення про тендер з відбору організації для збору даних щодо впровадження нових/недостатньо поширених лікарських засобів та медичних виробів з профілактики вірусного гепатиту С серед людей, що вживають ін’єкційні наркотики, та залучені у програми зменшення шкоди в закладах охорони здоров’я

Міжнародна організація РАТН (далі – РАТН) оголошує тендер з відбору організації, яка буде займатися збором даних щодо впровадження нових/недостатньо поширених лікарських засобів та медичних виробів з профілактики вірусного гепатиту С (ВГС) серед людей, що вживають ін’єкційні наркотики (ЛВІН), та залучені у програми зменшення шкоди в проєктних закладах охорони здоров’я у Львівській і Сумській областях України, в рамках проєкту «Комбінована профілактика ВГС серед ЛВІН та засуджених» (HepC3P). Проєкт «HEPC3P» впроважується PATH за фінансової підтримки UNITAID.

Тендерна документація включає наступні документи:

Розділ 1. Технічна пропозиція - Технічне завдання та Типові форми.

Розділ 2. Фінансова пропозиція - Типові форми.

Пропозиція у встановленому форматі, а також додаткова інформація мають надсилатися на електронну адресу [email protected] (у темі листа просимо зазначити «Збір даних по Львівській та Сумській областях_HepC3P»).

Кінцевим терміном для отримання пропозицій Організатором встановлюється 15 квітня 2024 року 18 год 00 хв за місцевим часом. Пропозиції, які надійдуть пізніше зазначеного терміну, до розгляду не приймаються.

Кандидата-переможця конкурсу буде обрано на засіданні комісії, яке, як очікується, відбудеться не пізніше 22 квітня 2024 року. Оприлюднення інформації щодо переможця відбудеться протягом 5 (п’яти) робочих днів після офіційного затвердження конкурсною комісією. Закупівля буде здійсненна після узгодження з донором.

Більше детальної інформації тут: Оголошення_Збір дослідницьких даних, їх обробка та звітування (див. Файли)

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.