bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

РАТН оголошує тендер на закупівлю наборів реагентів
10.04.2024

РАТН, Організатор Тендеру, впроваджує в Україні Проект «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» за кошти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) з метою зменшення тягаря туберкульозу (ТБ) в Україні шляхом профілактики, раннього виявлення захворювання та належного лікування хворих на ТБ, хіміорезистентний туберкульоз (ХР ТБ) і ко-інфекцію ТБ/ВІЛ; та надання допомоги країні для забезпечення потреб консолідованої національної відповіді на спалах COVID-19 та посилення протидії у разі виникнення інших спалахів і надзвичайних загроз.

1. В рамках Проекту передбачається закупівля: наборів реагентів для виділення НК (далі – Реагенти) для подальшої детекції коронавірусу SARS-CoV-2 методом кількісної ПЛР та наборів реагентів для детекції коронавірусу SARS-CoV-2 методом кількісної ПЛР (далі – Набори).

2. РАТН оголошує конкурс на відбір компанії, яка постачатиме та забезпечуватиме консультацію по застосуванню продукції, вказане у Технічному завданні, і цим запрошує Вас надати цінові пропозиції. Докладніший опис приводиться в Технічному завданні, що додається.

3. Тендерна документація включає наступні документи:

4. Розділ 1. Технічна пропозиція - Технічне завдання та Типові форми.

    Розділ 2. Фінансова пропозиція - Типові форми.

5. За результатами тендеру буде відібрано компанію, яка одержить право на укладення договору на постачання наборів реагентів для виділення НК для подальшої детекції коронавірусу SARS-CoV-2 та наборів реагентів для детекції коронавірусу SARS-CoV-2 методом кількісної ПЛР, а також консультацію по їх застосуванню. Інші, більш детальні умови проведення тендеру визначено у тендерній документації, що додається.

6. До розгляду будуть прийматися лише ті пропозиції, які відповідатимуть усім вимогам, вказаним в тендерній документації.

7. Ціни мають бути зазначені в доларах США, оплату буде здійснено у гривні по курсу НБУ на дату сплати.

8. Пропозиція у встановленому форматі, а також додаткова інформація мають надсилатися на електронну адресу [email protected] (у темі листа просимо зазначити «Закупівля реагентів для екстракції та детекції») або у паперовому вигляді на таку адресу:

PATH

вул. Шота Руставелі, 25 Б, 01033 м. Київ, Україна

До уваги: Анастасія Кітик

моб: +38 (067) 674 48 55 електронна адреса для довідок: [email protected]

9. Кінцевим терміном для отримання пропозицій Організатором за адресою, вказаною в п.8, встановлюється: 19 квітня 2024 року, 16:00 за місцевим часом. Пропозиції, які надійдуть пізніше зазначеного терміну, до розгляду не приймаються.

10. Кандидата-переможця конкурсу буде обрано на засіданні комісії, яке, як очікується, відбудеться не пізніше 25 квітня 2024 року. Оприлюднення інформації щодо переможця відбудеться протягом 5 (п’яти) робочих днів після офіційного затвердження переможця конкурсною комісією.

11. РАТН залишає за собою право змінювати кількість одиниць товару до закупівлі після отримання пропозицій і обрання переможця.

12. РАТН залишає за собою право приймати або відхиляти будь-яку цінову пропозицію відповідно до документації, власних Політик і Процедур і право припинити процедуру тендеру та відмовитися від усіх цінових пропозицій у будь-який час до укладання договору, не несучи при цьому ніякої відповідальності перед учасниками тендеру.

13. Оголошення про конкурс розміщуються Організатором на сайті www.prostir.ua, www.gurt.org.ua та www.prozorro.gov.ua.

___________________________________________________________________________

Організатор конкурсу не несе відповідальності за роботу пошти України, за будь-які поштові помилки, внаслідок яких заявка/резюме учасників конкурсу не надійшли/надійшли із запізненням, були загублені чи пошкоджені; у випадку виникнення форс-мажорних обставин. Організатор конкурсу не несе відповідальності за неможливість контакту з учасником конкурсу, якщо будь-яка інформація про учасника конкурсу повідомлена неправильно. Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним інформації.

Участю у конкурсі учасник безумовно погоджується з усіма умовами конкурсу та бере на себе зобов’язання їх належно виконувати.

 

Бажаємо Вам успіху!

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.