bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Оголошення про проведення конкурсних торгів
09.07.2024

Громадська організація «Наша допомога» (далі – «Організатор») оголошує конкурсні торги на закупівлю наборів медичних засобів

            Джерело фінансування закупівлі – Дана закупівля необхідна для забезпечення реалізації проєкту ЗАВЖДИ ДОПОМОЖЕМО! (2 раунд), що фінансується Міжнародним благодійним фондом «Альянс громадського здоров’я»

Опис позицій до закупівлі товарів/ робіт/ послуг

Назва

Додаткова інформація (термін придатності/номер лоту/додаткові характеристики/інше)

Набір медичних засобів потрібних клієнту

163 шт.

Орієнтовний склад набору:

Перекис водорода.3% 200 мл флакон – 1 шт.

Троксевазин гель 2% 40г туба, Балканфарма-Троян АТ, Болгарія – 1 шт.

Левомеколь мазь 40г туба -1 шт.

Диклофенак-З ультра гель 50 мг / г 50г – 1 шт.

Серветки спиртові 6х3см №100 -1 шт.

Вата медична гігроскопічна гігієнічна, нестерильна, зигзагоподібна стрічка, 100 г -2 шт.

Бинт нестерильний 7х14 тип 17 – 3 шт.

Пантенол Pantenol спрей 150мл (136г) флакон, Aflofarm Farmacja Polska Sp.z.o.o.,Польша – 1 шт.

Гель бальзам Сабельник з хондроит 100мл, ТОВ”Ботаніка”, Україна – 1 шт.

Вольтарен Форте 2,32% емульгель 50 г.- 100 г., ГСК Консьюмер Хелскер САРЛ, Швейцарія – 1 шт.

Біокон ДБ СИНЯК-OFF гель без тонуючого ефекта 30г – 1 шт.

Крем Boro Plus антисептичний фіолетовий 20 мл – 1 шт.

 

 

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг

липень 2024р.

Обов’язкові технічні вимоги до товарів, робіт та послуг

Документи, які підтверджують відповідність технічним вимогам

Безготівковий розрахунок

[Тендерна пропозиція, Додаток 1 до Тендерної пропозиції]

 

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послуг

Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам

Право на здійснення підприємницької діяльності

Копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, в якому зазначаються основні види діяльності, свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість або Витяг з реєстру платників єдиного податку (для зареєстрованих з 01.01.2014 року), або довідки з податкового органу про обрання системи оподаткування  та ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується)]

Склад тендерної пропозиції:

 1. Тендерна пропозиція у формі Додатку 1 до Тендерної пропозиції та кошторису на проведення робіт, комерційної пропозиції, офіційного листа, іншої форми, якщо така була зазначена у Оголошенні;
 2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. таблиці вище);
 3. Також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо).

Посадові особи Організатора, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками

ГРИЦЕНКО АНАТОЛІЙ СЕРГІЙОВИЧ, голова організації (050) 66 44 645

електронна адреса [email protected]

Правила оформлення тендерної пропозиції учасника:

 1. Учасники мають подавати пропозиції у письмовому вигляді особисто або кур‘єрською поштою. Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.
 2. Всі копії будь-яких документів, що включаються в тендерну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особа, то печаткою та підписом уповноваженої особи. До тендерної пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).
 3. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.
 4. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.
 5. Тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття організацією тендерних пропозицій.
 6. У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то конверт з такою тендерною пропозицією не розкривається і повертається організацією на адресу відправника.
 7. До участі у оцінці тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

 

Підписанням та поданням своєї тендерної пропозиції учасник погоджується з наступним:

Учасник ознайомлений з Кодексом поведінки постачальників (https://www.theglobalfund.org/media/6014/corporate_codeofconductforrecipients_policy_ru.pdf )

 • участь у закупівлі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсних торгів забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації.

 

Тендерні пропозиції приймаються за адресою:

Донецька обл. м.Слов’янськ вул.Паркова, буд.7  / [email protected]

    

Приймання пропозицій, які подаються учасниками, здійснюється з9 год. 00 хв. до  17 год. 00 хв. за київським часом.

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників:

 «15» липня 2024  року, до 17 год.00 хв. за київським часом.

 

РОЗКРИТТЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ УЧАСНИКІВ ТОРГІВ ВІДБУДЕТЬСЯ:

«16» липня 2024  року, о 12 год. 00 хв. за київським часом за адресою: Донецька обл. м.Слов’янськ вул.Паркова, буд.7  

 

До участі у процедурі розкриття тендерних пропозицій запрошуються всі учасники, які подали тендерні пропозиції, або їх уповноважені представники (при собі мати документи, що посвідчують повноваження та особу). Відсутність учасника або його уповноваженого представника під час процедури розкриття тендерних пропозицій не є підставою для відмови в розкритті чи розгляді тендерної пропозиції.

Методика обрання переможця конкурсних торгів. Спочатку серед поданих тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Оголошенні. З відібраних тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора конкурсних торгів обирається тендерна пропозиція з найнижчою ціною та учасник, який подав таку тендерну пропозицію, оголошується переможцем конкурсних торгів.

 

Засідання Комітету та укладання протоколу про вибір постачальника товарів/робіт/послуг має відбутись в день розкриття тендерних пропозицій (зазначено в оголошенні) або протягом 5 (п’яти) робочих днів, якщо тендерні пропозиції учасників потребують додаткового вивчення та/або уточнення. Копії всіх документів за результатами даного конкурсу будуть надсилатись організації-донору на затвердження. Після затвердження останньою вони можуть бути оприлюднені. Про результати процедури закупівлі буде повідомлено не пізніше 5 (п’яти) календарних днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надсилання відповідних повідомлень всім учасникам конкурсних торгів (тендеру) поштою або електронною поштою.

Додаток 1 до Тендерної пропозиції

Список-мінімум необхідних товарів

Назва

Кількість

шт.

Ціна за одиницю (грн./зазначити без ПДВ чи з ПДВ)

Вартість (грн./зазначити без ПДВ чи з ПДВ

1.

Набір медичних засобів Склад набору *

163

 

 

 

Контакти

 • ГРИЦЕНКО АНАТОЛІЙ СЕРГІЙОВИЧ
 • голова організації (050) 66 44 645 електронна адреса [email protected]

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.