bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Музично-поетичний вечір: музика і слово, які підбадьорять у складний час

26 лютого о 18 годині в Київському  міському будинку вчителя відбудеться музично-поетичний вечір «Звучи мені сонатою».  

У виконанні заслуженої артистки України Світлани Мирводи прозвучать пісні та романси на слова української поетеси, заслуженого діяча мистецтв України Зої Кучерявої. 

Світлана Мирвода гармонійно поєднує в собі дві іпостасі – фольклорну і естрадну, а також є громадською діячкою, людиною з активною життєвою позицією, жінкою, серце якої переповнене любов’ю до Бога, родини, рідної країни.

Артистка проспіває в дуетах з Маркіяном СвятомСергієм НовохацькимАнатолієм Лаврінчуком.

Щире поетичне слово пролунає у авторському виконанні Зої Кучерявої.

Музику для пісень, які ввійшли в концертну програму, написали композитори Мар’ян ГаденкоВасиль Волощук,Іван ПустовийАнатолій ЛаврінчукОксана Марчун.

У програмі звучатиме інструментальна музика: бандура – Максим Мельник, скрипка – Тимофій Мирвода, гітара –Дмитро Петренюк, сопілка, джоломига, окарина – Іван Пустовий, рояль – Сергій Новохацький.

Бальні танці: Катерина Пішеніна та Олексій Круглик.

Пісня, музика і слово – невід’ємні одне від одного. Вони лікують, надихають, звеличують, закликають, благословляють, підбадьорюють, підтримують. Особливо в такий нелегкий для нашого українського народу час. Це чудове дійство стане справжнім святом для всіх, у кого живе в серці Україна.

ВХІД ВІЛЬНИЙ! 
Адреса: Київ, вул. Володимирська, 57.

Подія у Facebook.

Контакти

  • zhinka.ukrainka@gmail.com
  • 067 505 1201
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.