bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

БФ «Майбутнє Херсонщини» відвідав дитячий інтернат «Радість»

Голова правління БФ «Майбутнє Херсонщини» Юлія Ситник відвідала Каховський дитячий інтернат «Радість» та зустрілась з його директором Блищік Юлією Єгорівною.

На зустрічі були присутні журналісти з газет та інтернет-видання. Бесіда була спрямована на виявлення соціальних потреб вихованців дитячого будинку. Директор показала умови проживання дітей, розказала, як вони проводять вільний час та чим захоплюються. Говорили про методику патріотичного виховання, особливо важливою в наш час. Юлія Єгорівна показала прапор України, який прислали дітям з зони АТО наші бійці зі своїми підписами та побажаннями, і майже зі сльозами на очах розповіла, що поки прапор доставляли до Каховки трьох бійців вже не стало.

Познайомились з педколективом, який заміняє дітям батьків. Вихователі щиро переймаються долею, настроєм, здоров’ям та потребами дітей, як своїх рідних. Будинок досить гарно обладнаний, ззовні має футбольне поле зі штучною травою, всередині є укомплектована спортзала та міні концертний зал. Та при цьому, самі умови проживання дітей досить тривіальні , в кімнатах малечі майже немає іграшок, похмуро стоять парти та полки. Не відчувається дитячої радісної атмосфери, похмуро. Юлія Ситник запропонувала включити вихованців “Радості” в проект “Казки Херсонщини”, та передала директору рукописи всіх казок для вивчення дітьми. А задля того, щоб діти не просто читали про гарні місця Херсонщини, організували екскурсію дітям до Біосферного заповіднику Асканія-Нова від Фонду “Майбутнє Херсонщини” до Великодніх свят! 

Вихованці інтернату вперше відвідали Асканію, позитивні враження зашкалювали, особливо у менших дітей, років 7-9. Діти раділи від тісного контакту з червонокнижними тваринами та вражались побаченим рідкісним рослинам у парку. Кожен отримав розмальовку з казками. 

Контакти

  • Юлія Ситник
  • 0505842088
  • http://bit.ly/1OleXna
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.