bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Стартувало голосування за ідеї міських сервісів в рамках конкурсу Apps4Cities Challengе

З 26 вересня по 3 жовтня (включно) в рамках проекту «Дані міст/Apps4Cities», що реалізовують Громадська мережа ОПОРА та TechSoup, проходить перше голосування за ідеї міських сервісів на основі відкритих даних.

Громадська мережа ОПОРА та TechSoup у рамках проекту «Дані міст/Apps4Cities» з 26 вересня розпочали перший етап голосування за 20 ідей-фіналістів із переліку поданих ідей міських сервісів на конкурс Apps4Cities Challenge: 10 учасників своїм рішенням обере журі, інші 10 — за допомогою інтернет-голосування.

Усього на конкурс подано 68 ідей шляхом “У мене є ідея” різного суспільного та соціального спрямування та тематики. З усіма ними можна детальніше ознайомитися на сайті проекту.

Результати первинного відбору буде оголошено уже 4 жовтня. Усі 20 ідей-фіналістів будуть запрошені на хакатон 22-23 жовтня для роботи над створенням прототипів.  До листопада триватиме другий тур голосування за кожну із 20 ідей, що зголосяться працювати далі після хакатону. Згодом буде відібрано чотирьох переможців, які отримають призи у розмірі 3 000 доларів та пропозицію подальшої інкубації своїх проектів: за трьох переможців проголосує журі та одного переможця також буде обрано за допомогою інтернет-голосування. Нагородження ідей-переможців відбудеться 2 грудня 2016 року. Інкубація сервісів для чотирьох переможців проходитиме з 5 грудня 2016 року по 31 січня 2017 року. Ознайомтеся із деталями та умовами Конкурсу.

Важливо! Для того, щоб проголосувати за ідеї, потрібно зареєструватися як користувач на сайті https://danimist.org.ua/. Одна людина має 3 голоси та може проголосувати тільки за 3 проекти.

Зазначимо, що збір ідей для конкурсу Apps4Cities Challenge проходив із метою розв'язання міських проблем і створення потрібних сервісів, що допоможуть: спростити життя жителів та гостей міст, підвищити якість прийняття управлінських рішень, а також сприятимуть розвитку бізнесу в рамках проекту.

Візьміть участь в інтернет-голосуванні, проголосувавши за сервіс, що, на вашу думку, стане корисним жителям та гостям міста та давайте разом зробимо наші міста комфортними!

Більше про проект та портал «Дані міст/Apps4Cities» і конкурс сервісів Apps4Cities Challenge

Всеукраїнський проект «Дані міст/Apps4Cities» реалізовує Громадянська мережа ОПОРА та TechSoup Europe за підтримки Національного фонду на підтримку демократії (NED). Місія проекту — відкритість та легкість доступу до міських даних, що дозволять зробити місто ближчим до його жителів.

У рамках проекту відбувається Apps4Cities Challengeконкурс міських сервісів на основі відкритих даних, обрання проекту-переможця, а також його подальша інкубація та розвиток. Конкурс Apps4Cities Challenge, перш за все, — це змагання ідей щодо сервісів, які спрощують життя жителів та гостей міст, підвищують якість прийняття управлінських рішень, сприяють розвитку бізнесу в рамках проекту «Дані міст/Apps4Cities». Навколо таких ініціатив зможуть збиратись команди програмістів та інтернет-спільнот, активістів та усіх зацікавлених.

Портал «Дані міст/Apps4Cities» — це портал відкритих міських даних та майданчик для всіх бажаючих не тільки створювати на основі вже отриманих нами даних сервіси для міст, для громадян, для бізнесу та влади, а й пропонувати, надавати свої набори даних, отримані у відповіді на запити або в результаті власної діяльності.

Також про конкурс та проект читайте на його сайті та офіційних сторінках у Facebook та Twitter.

Контактна особа: Оксана Купер, менеджер з комунікацій проекту «Дані міст/Apps4Cities» Громадянської мережі ОПОРА, [email protected]

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.