bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

«Школа Волонтерів» починає роботу у Сєвєродонецьку
22.12.2016

22-24 грудня 2016 року у Сєвєродонецьку починається п’ятий етап соціального проекту «Школа волонтерів», який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яка діє за дорученням Уряду Німеччини.

 «Школа волонтерів» – це проект, спрямований на популяризацію ідей волонтерства, підвищення рівня обізнаності активних громадян про історичний досвід волонтерської діяльності у світі, заохочення внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО) до активної участі в суспільному житті своєї громади, об’єднання ВПО і громади задля досягнення взаємних цілей та створення позитивного іміджу України.

 В Сєвєродонецьку  партнерами проекту є Луганська ОДА, Громадська Організація «Сєвєродонецька молодіжна Рада» та Східноукраїнський національний університет ім. В Даля.

 Це п’ятий етап проекту, попередні чотири етапи пройшли у Харкові, Дніпрі, Запоріжжі та Краматорську, зібравши в цілому близько 140 активних громадян України від 18 до 70 років. Результатами проекту «Школа волонтерів» з попередніх етапів стали місцеві ініціативи, такі як:

  • «Майстерня святого Миколая», де діти військових, поліцейських та самі патрульні м.Дніпро, семінаристи малювали листівки дітям Донбасу до дня св.Миколая;
  • Форум «Енергія поколінь», основна мета якого - співпраця молоді та людей старшого віку. Цей Форум зібрав за круглим столом всіх активних представників молоді і старшого покоління.

 Фінальна мета проекту – створити нову соціальну мережу активістів у Харківській, Запорізькій, Луганській, Донецькій та Дніпропетровській областях, здатних розвивати ефективний діалог між громадою та представниками влади під час реалізації соціальних проектів.

 «Школа Волонтерів» сприятиме підвищенню рівня мотивації до добровольчої діяльності та соціальної відповідальності, а також активної громадської участі ВПО в житті громади. До участі у проекті організатори запрошують активних громадян, студентів, представників громадських організацій. Під час тренінгів учасники отримають не лише чітке уявлення з історії волонтерського руху, правового статусу волонтерів, діяльності громадських організацій, а й основні навички, необхідні для обговорення рішень, прийнятих місцевою владою.

 Довідка:

Проект «Школа Волонтерів» реалізується громадською організацією «Всеукраїнська громадська організація «ПОРУЧ» в рамках проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що є одною з Ініціатив інфраструктурної програми для України Німецького уряду та виконуються німецькою федеральною компанієюDeutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Ініціативи націлені на допомогу регіонам з найбільшою кількістю внутрішньо переміщених осіб, а саме: Харківська, Дніпропетровська та Запорізька області.

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрями німецької співпраці з Україною є: демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України. Також буде продовжено співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.