bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У Чернівцях відбувся круглий стіл щодо розгляду протидії переслідуванню ВПО

У Чернівцях відбувся круглий стіл, організований ГО «Право.Захист.Справедливість» та ГО «КримSOS» на тему: «Методи протидії кримінальному переслідуванню ВПО, що пов`язано з їх статусом».

На подію були запрошені представники правоохоронних структур (поліції та прокуратури), департаментів соціального захисту населення області та міста, представник уповноваженого з прав людини, радник мін.соц.політики, представники ВПО тощо.

По західному регіону спостерігаються непоодинокі випадки виклику переселенців до правоохоронних структур у зв`язку з неправомірним отриманням допомоги, передбаченої Постановою 505 Кабінету Міністрів України.

Голова ГО ”Право.Захист.Справедливість” Анна Кітова та Голова юридичного напрямку західно-українського офісу ГО “КримSOS” В`ячеслав Ломброзо наголосили, що це питання має вирішуватись виключно у цивільно-правовій площині, як того вимагає відповідна Постанова.

Крім того, практика вибіркової перевірки таких виплат щодо однієї верстви населення має ознаки дискримінації - зазначили громадські активісти Анна Кітова, В`ячеслав Ломброзо та Ярослава Гасич, а передача персональних даних одних структур іншим - порушення Закону України “Про персональні дані” - зазначив Представник Уповноваженого ВР України з прав людини в Чернівецькій області.

Ці та інші питання були обговорені за Круглим столом, почуті думки кожного учасника й в кінці зустрічі прийнята резолюція подальшої співпраці та запобігання ускладнень у цьому важливому питанні.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.