bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Діти-переселенці побували на новорічній виставі в Українському Домі

Діти - наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє, святий обов’язок кожного - дбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей малечі, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав, проте не всім дітям поталанило мати щасливе і безтурботне дитинство, адже в зв’язку з подіями, що відбуваються на Східній частині нашої держави, є дітлахи, що були змушені покинути свої домівки - діти-переселенці. Але ж під Новий рік відбувається багато див, і сьогодні до них, а саме дітей-переселенців ГО «Українці Сходу», які проживають у місті Біла Церква, завітало свято, адже дітлахи стали глядачами новорічної вистави «Де я його бачив?», що відбувалася цієї суботи  в Українському Домі.

Казкова вистава - цікава, захоплюючий сюжет, сповнений новорічних пригод, де головний герой отримує чарівну паличку за свої хороші манери, але робити добрі справи йому ще потрібно навчитися. Чудові, талановиті актори, а чарівник режисури - Анатоль Фон Філандра, він зловісний Моріарті з серіалу «Шерлок» студії «95 квартал» і ліричний герой вистав у Молодому театрі, а тут він казкар, що створить справжню новорічну пригоду . 

Організатори поїздки - Надія Карпенко, Оксана Сахарова та Артем Зайцев, дякуємо  за можливість побувати глядачами новорічного дійства для дітей-переселенців  проекту «Еврика» та ГО «КримSOS».

Всіх з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами! Нехай життя буде сповнене чудес і приємних сюрпризів, успіхи та перемоги ллються мармеладним дощем, а радісні усмішки ніколи не зникають з облич! Добра, злагоди та миру!

 

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.