bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Громада об’єднує країну, долаючи кордони

В січні 2017 р. ГО «Жіноча Сотня м.Кривий Ріг» зустрічала гостей від ГО «Об’єднання переселенців України в м. Кам’янець-Подільський». Візит відбувся  в  рамках грантового проекту, який реалізується під патронатом Програм національних обмінів.

Три дні насиченої та плідної роботи, спілкування з ВПО та представниками громадських організацій, що працюють з ВПО, майстер-клас “Фітнес для леді” від Людмили Чаплигіної, презентація проекту “Пошиття та прокат історичних костюмів в м. Кам’янець-Подільський” від Ірини Шухтуєвої, знайомство з проектом  ”Ватра. Простір щирого спілкування”, квартирник від Ватри, тепле спілкування з плейбек-театром “Ехо”  та  екскурсія містом для гостей.

Подібний захід став можливим  в рамках Програм національних обмінів за фінансової підтримки Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США). 

Громада долає кордони непорозумінь та відчуженості, об’єднуючи країну та скеровуючи активних громадян на розбудову суспільства. Не існує переселенців чи непереселенців-є люди однієї країни, які прагнуть змінюватись самі та змінювати світ на краще.

Контакти

  • ГО «Жіноча Сотня м.Кривий Ріг»
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.