bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У Княгининку говорили про можливості створення громадських об’єднань

14 червня 2017 року у приміщенні Княгининівської сільської ради відбувся тренінг: «Участь у розвитку громади через створення та організацію діяльності неприбуткових організацій».

Захід реалізовано в рамках проекту «Розвиток громадської активності у об’єднаних територіальних громадах Волині».

Запит на проведення тренінгу на дану тематику поступив саме від мешканців об’єднаної територіальної громади, оскільки частина активних жителів всерйоз замислюється над створення громадської організації, й тому хотіли б знати досконало, в чому переваги таких утворень, а в чому можуть бути й недоліки, або до чого слід бути готовим.

Більша частина тренінгу була присвячена практичним аспектам: як то утворення громадської організації, так і її функціонування. Також було багато запитань стосовно розмежування діяльності та повноважень благодійних фондів, громадських організацій та органів самоорганізації населення.

Зміни до законодавства та спрощення процедури реєстрації громадської організації – це також питання, на якому було зосереджено увагу учасників. Ще одним аспектом, що був розкритий під час навчання, стала можливість написання громадськими організаціями проектів та програм, що фінансуються, в тому числі, за рахунок міжнародних донорів, адже саме недержавним організаціям надаються такі можливості.

Так, частина учасників тренінгу у після тренінгових анкетах зазначила, що вже сьогодні готова стати членом громадської організації, або у подальшому зареєструвати таке утворення. Хочеться вірити, що тренінг допоможе у набутті необхідної компетенції з цього питання і найближчим часом у Княгининку з’явиться громадська організація, а краще – й не одна. 

Нагадуємо, що у рамках проекту діє Центр підтримки громадської активності в об’єднаних громадах, у якому на постійній основі надаються консультації зацікавленим особам та здійснюється постійний супровід у створенні та розвитку як інституцій громадянського суспільства, так і у інших питаннях розвитку об’єднаних громад. Адреса Центру: м. Луцьк, вул. Глушець, 49, офіс 449. Телефон: (0332) 78-59-65. Також можна задавати свої питання в онлайн режимі на сторінці Центру у мережі Facebook: «Центр підтримки громадської активності в об’єднаних громадах – Волинь». Важливим є те, що даний Центр буде діяти і по закінченню проекту.

Тренінги та інші заходи проведені в рамках проекту «Розвиток громадської активності у об’єднаних територіальних громадах Волині», що реалізується в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейського Союзу та співадмініструється РОГО КВУ. “Зміст цієї публікації є одноособовою відповідальністю ОМГО “Волинський Інститут Права” і за жодних обставин не може вважатись як такий, що відображає позицію Європейського Союзу”.

Контакти

  • press.info.vip@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.