bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ГО «НОВА Енергія» провела у Горішніх Плавнях публічні заходи щодо громадського бюджету

12 жовтня 2017 року у м. Горішні Плавні команда експертів ГО «НОВА Енергія» провела публічні заходи щодо впровадження механізму розподілу бюджетних коштів за участі громадськості (Громадського бюджету) для представників міської ради, Номінаційного комітету з питань впровадження бюджету участі, громадськості, ініціативних груп та ЗМІ.

В рамках публічних заходів відбулися: круглий стіл «Громадський проект м. Горішні Плавні» та тренінг-практикум «Електронна платформа для автоматизації процесів бюджету участі».

Круглий стіл щодо впровадження бюджету участі у Горішніх Плавнях розпочав свою роботу з вітального слова заступника міського голови Олександра Чуприни.

Голова ГО «НОВА Енергія» Віталій Филенко презентував учасникам проект «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження», його мету, завдання та переваги реалізації для мешканців громади.

Сергій Омелічкін, керівник субгранту ГО «НОВА Енергія», розповів слухачам про особливості написання проектних пропозицій, розробки кошторису та методів подачі громадських проектів, голосування та контролю за реалізацією проектів Громадського бюджету.

Після круглого столу щодо впровадження бюджету участі в м. Горішні Плавні за проханням учасників відбувся тренінг-практикум з написання громадських проектів. В рамках заходу учасники отримали навички щодо можливостей користування системою е-платформа «Громадський проект» під час реалізації етапів подачі та голосування за громадські проекти. На тренінгу-практикумі було проведено майстер-клас щодо реєстрації особистого кабінету авторів проектів на е-платформі через систему BankID, формування онлайн заявки та голосування за неї.

Громадський бюджет (бюджет часті) – демократичний процес, який надає можливість кожному жителю Горішні Плавнів віком від 16 років брати участь у розподілі коштів міського бюджету шляхом розробки проектів для покращення міста та/або голосування за них. Кожен житель міста може подати проектну пропозицію, пов’язану з покращенням інфраструктури та умов проживання в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують у 2018 році за кошти Громадського бюджету.

Публічні заходи було організовано  ГО«НОВА Енергія» за підтримки Горішньоплавнівської міської ради та проводяться в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» у частині надання допомоги у запровадженні бюджету участі в українських містах у рамках компоненту «Посилення практики участі громадян у бюджетному процесі на місцевому рівні в Україні». Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД). Розробник електронної системи «Громадський проект» — ГО SocialBoost.

Детальна інформація на сайті ГО «НОВА Енергія»: http://nova-energiya.org

Сторінка ГО «НОВА Енергія» у Facebook: www.facebook.com/NOVA.ENERGIYA

Група громадського бюджету м. Горішні Плавні у Facebook: https://www.facebook.com/groups/Public.project.Gorishni.Plavni/

Контакти

  • Cергій Омелічкін
  • +38 (050) 83 76 941
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.