bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Єднання поколінь на користь громад (коуч-сессія у Вінниці)
19.12.2017

11-12 грудня 2017 року в місті Вінниця в рамках проекту «Єднання поколінь на користь громад»  відбулась 2-денна практична коуч-сессія для лідерів та лідерок громадських організацій, що працюють з людьми поважного віку на тему «Соціальна підзвітність».

В проекті працюють громадські організації, з 7 міст України: Вінниці, Чернігова, Черкас, Миргорода, Мелітополя, Сум та Львова. Об’єднує організації спільна мета: зробити життя людей поважного віку краще, забезпечити доступ до навчання та до активної участі в житті громад старших людей.

В процесі коуч-сесії працювали над важливими завданнями: розглядали алгоритм соціальної підзвітності. можливості отримання фінансування з міського бюджету, інструменти впливу на прийняття рішень.

Подальшим етапом реалізації проекту стане навчання чоловіків та жінок старшого покоління, в вищезазначених містах, механізмам та інструментам участі та впливу на прийняття рішень на рівні місцевих громад. Перші навчальні тренінги для людей поважного віку пройдуть у  Вінниці, Чернігові, Черкасах, Миргороді, Мелітополі, Сумах та Львові вже у лютому 2018 року. Під час тренінгів старшим людям розкажуть про механізми участі на прийняття рішень в громадах та про можливості активної участі розвитку своїх громад. 

Потенціал людей поважного віку, їх відповідальність, досвід та життєву мудрість необхідно використовувати для розвитку громад. В цьому переконані організатори проекту громадська організація «Центр Поділля-Соціум» з Вінниці. Всі мешканці, без виключення, повинні мати можливість користуватись інструментами участі та комунікації з місцевою владою. Інша річ, що старшим людям потрібна допомога в оволодінні такими інструментами, в чому і допоможуть партнери проекту, коментує координаторка проекту Анна Моргун.

Проект реалізується громадською організацією «Центр Поділля-Соціум» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). 

Контакти

  • +380 67 683 3406
  • ГО «Центр Поділля-Соціум»

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.