bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Для ЧСЧ випустили додаток з пошуком найближчого місця для тестування на ВІЛ

Всеукраїнська благодійна організація «Точка опори» опублікувала мобільний iOS додаток «Friendly Doc» для сервісу «Дружній лікар» — розумна система пошуку найближчого дружнього лікаря.

Через платформу Дружнього Лікаря гей-спільнота має доступ до ряду безкоштовних сервісів, зокрема безкоштовного тестування на ВІЛ, дерматовенеролога, психолога, уролога, сексопатолога, сімейного лікаря.

Відтепер гомосексуальні та бісексуальні чоловіки можуть знайтий найближче місце для тестування на ВІЛ та інші медичні послуги у своєму місті. Це ще один крок для того, щоб підвищити доступність спільноти до якісних та толерантних послуг”, – заявив Виконавчий директор ВБО “ТОЧКА ОПОРИ”.

Завантажити додаток можна в Apple Store.

Організація закликає приєднуватися медичні заклади та ВІЛ-сервісні ЧСЧ-організації до мережі “Дружній лікар”. Приєднатися до мережі можна, написавши лист на електронну пошту: office@t-o.org.ua з темою листа “Приєднатися до мережі Дружній лікар”.

Проект Дружній лікар був заснований ВБО “Точка опори”, для підвищення якості надання послуг та рівня толерантності до геїв та бісексуальних чоловіків серед персоналу приватних та державних медичних закладів.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.