bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Старшокласникам про права: як правильно спілкуватися з поліцейським

12 березня 2018 року в Кочетоцькій загальноосвітній школі-інтернаті Харківської області відбувся урок-тренінг для старшокласників на тему: «Ти і поліція».

Юрій Чумак – колишній вчитель інтернату, очільник Харківського обласного осередку Асоціації українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціації УМДПЛ) і керівник Тренінгового центру прав людини – оповідав #підліткам_про_поліцію.

До уваги учнів 9-11 класів правозахисник представив 1-3 серії мультфільму «Ти і поліція», що є унікальним правоосвітнім інструментом, виробленим Асоціацією УМДПЛ спільно зі студією Real Stories Production. Старшокласники, разом із героями анімаційного фільму, дізналися, як правильно себе поводити в ситуаціях, представлених в мультсеріалі: «Відчиніть – поліція!», «Пред’явіть документи і виверніть кишені» та «Вам потрібно прибути до відділення поліції».

Юрій Чумак розповів про конкретні приклади з практики спілкування з поліцейськими, відповів на запитання юнаків та дівчат, а також подарував навчальному закладу порадники Асоціації УМДПЛ «Підлітку про поліцію», «Притягнення до адміністративної відповідальності поліцією» та «Адвокат у кишені». Фактично цього дня була започаткована правова бібліотека школи-інтернату, адже до книгозбірні були передані й інші друковані видання – презентовані Центром правових та політичних досліджень «ДУМА» та Чугуївською правозахисною групою.

З адміністрацією закладу було досягнуто домовленість про подальшу співпрацю, в рамках якої будуть продовжені заходи з використанням мультфільму «Ти і поліція», а також заплановано екскурсію старшокласників до Чугуївського відділу поліції.

Урок-тренінг проводився Асоціацією УМДПЛ в межах проекту «Підвищення рівня правоосвіти та здатності захищати власні права під час спілкування з поліцією», в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Контакти

  • Асоціація УМДПЛ
  • umdpl.association@gmail.com
  • (044) 253-40-36
  • http://umdpl.info/
  •  https://www.facebook.com/HumanRightsTrainingCenter/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.
<