bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Форум громадянської служби миру (forumZFD) відкриває Програмний офіс в Одесі

24 квітня 2018 року Форум громадянської служби миру (forumZFD) офіційно відкрив Програмний офіс організації в Одесі. У зустрічі взяли участь представники громадських організацій, органів місцевої влади, самоврядування, експерти.

Офіційне відкриття офісу forumZFD в Одесі

Навесні 2014 р. портове місто Одеса, що розташоване на березі Чорного моря, стало ареною протистояння “проросійських” та “проукраїнських” груп активістів. Коло 50 людей загинули на початку травня 2014 року - травматичної події для міста, яка досі розслідується на державному рівні, й обговорюється на суспільному. Форум співпрацюватиме з місцевими миротворчими організаціями у подоланні наслідків конфліктних ситуацій протягом наступних років.

З вітальними словами з нагоди відкриття офісу виступили почесний консул ФРН п. Олександр Кифак, програмний менеджер Форуму Зорніца Попова-Ґлоджані, координатор програмної діяльності Форуму в Україні Ханна Ландвер, а також член Наглядової ради Форуму Юрґен Мензель. 

Контакти офісу forumZFD в Одесі:
Олекса Стасевич, керівник проектів
тел.: +380 48 701 2557
email: stasevych@forumzfd.de
www.forumzfd.de

 

 

 

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.
<