bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Влада міста консультується з громадянами

11 червня 2018 року в залі засідань Барської міської ради відбулась прес-конференція «Публічні консультації як механізм побудови діалогу між владою і громадою».

У прес-конференції взяли участь: Очільник ОТГ, регіональний координатор ВІ “Активна Громада” - Андрій Сільченко, представники Барської міської ради та ЗМІ.

Під час зустрічі було обговорено запровадження у місті Бар нового інструменту – публічних консультацій. Цей інструмент дозволяє залучити громадян до прийняття рішень на місцевому рівні. У свою чергу, для міської ради це доступний метод для швидкого та легкого врахування думки громадян. 

Тепер влада міста зможе виносити на загальне обговорення справді важливі та актуальні для барчан проблеми і вирішувати їх у найкращий для громади спосіб. Запровадження даної ініціативи стало можливим завдяки плідній співпраці Барської міської ради з «Активною Громадою» Інституту «Республіка».

«Одеса, Добропілля, Дрогобич, Ужгород, Кам’янець-Подільський, Южне, Зіньків, Скадовськ, Полтава, Кропивницький, Житомир – це перелік міст, які вже активно використовують консультації, будуючи місток комунікації і довіри між владою та громадянами. Сьогодні до цього переліку долучилось місто Бар. Згодом кількість міст/громад, котрі запроваджують цей механізм буде зростати, але наразі барчани серед першопрохідців», - говорить Андрій Сільченко.

Отже, перша публічна консультація розпочинається з 11 червня та триватиме до 30 червня 2018 року включно.

Питання, яке винесене на обговорення: 

Як організувати простір центральної площі (майдан Св. Миколая)? 

1) Зробити площу повністю пішохідною;
2) Робити пішохідною лише у вихідні та святкові дні;
3) Використовувати лише для проїзду автомобілів.

Висловити свою думку й обрати власний варіант можна:

-      за посиланням 

-      надіславши СМС-повідомлення з текстом: «5721 (пробіл) номер відповіді» на номер 093-177-00-35 *(ціна смс згідно з тарифом оператора).

Результати голосування будуть оприлюдненні на офіційному веб-сайті www.bar-city.com.ua, фейсбук сторінці Барської міської ради та сторінках Інституту «Республіка».

Публічні консультації проводяться в межах проекту «Задай курс владі», що впроваджуються у 30 містах по Україні.

Детальнішу інформацію можна отримати: у регіонального координатора Інституту «Республіка» Андрія Сільченка за телефоном +380674301554

Примітка. Проект «Задай курс владі» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).

Контакти

  • ВІ “Активна Громада”
  • Інститут «Республіка»
  • Institute.Respublica@gmail.com
  • +380674301554
  • http://inrespublica.org.ua/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.