bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Активісти переймали німецький досвід з розвитку міського простору

Основною метою зустрічі є обмін досвідом та нетворкінг. Олег Дукас розповідав про успіхи розвитку міського простору в Дрогобичі: як разом з громадою розроблювались концепції парків, як створювати молодіжний простір.

В Німеччині зареєстровано біля 600.000 громадських обєднань і за статистикою „ZiviZ“ кожний другий громадянин Німеччини є учасником принаймні одної такої організації. Для порівняння в Україні зареєстровано лише біля 26.000 громадських організацій”, – Карина Бахтєєва з Берліну. Є координаторкою німецько-українських молодіжних обмінів на тему креативної партисипації в міському середовищі, співзасновницею Language Exchange Camp (LECamp), зараз проектна координаторка NGO Treffpunkt Heinrichstraße e.V.

Карина розповіла про досвід роботи у Німеччині – як працюють ініціативи та виростають у громадські організації, як залучаються місцеві громади. Реальні кейси про самоорганізацію і роботу на локальному рівні.

Київський Діалог - це унікальна німецько-українська платформа для діалогу та обміну досвідом, яка об’єднує мультиплікаторів зі сфери політики, бізнесу, медіа та громадянського суспільства Німеччини та України для сприяння демократичному розвитку України.

Проект “Об’єднана мережа міст у восьми регіонах України задля підтримки місцевих реформ” реалізується Київським Діалогом за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. Деталі на сайті — www.kyiv-dialogue.org.

Контакти

  • www.kyiv-dialogue.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.