bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Триває реєстрація на проект «Здоровий зір»

До 1 вересня заклади загальної середньої освіти міста Запоріжжя, Львова, Києва, Одеси, Харкова та Дніпра мають змогу зареєструватись на проведення обстеження зору школярів. Проект реалізовується Центром «Розвиток КСВ».

«Здоровий зір» – проект, який має на меті виховати культуру відповідального ставлення до збереження зору у дітей, батьків та педагогічних колективів.  Ініціативу започатковано національною мережею оптик “Люксоптика” у 2016 році, щоб привернути увагу громадськості до проблеми стрімкого погіршення зору дітей в Україні. Протягом 2016 - 2017 років було проведено діагностику у 3,3 тис. дітей із 20 шкіл Києва, Львова та Харкова.

Асоціація дитячих офтальмологів України повідомляє, що кожного року в Україні у 250 тис. учнів діагностують проблеми із зором. За результатами скринінгового обстеження зору у дітей, проведеного  компанією “Люксоптика” в попередні роки у 50% дітей шкільного віку спостерігалось погіршення зору. Втім, більше 60% виявлених аномалій підлягають корекції, і в подальшому дитина може повноцінно бачити. Проблема полягає в тому, що діти зазвичай не повідомляють батькам самі про погіршення зору, багато з них навіть не знають про те, що існують засоби корекції.

Цьогорічний проект з перевірки зору серед учнів навчальних закладів пройде у 6-ти містах України:

   - Запоріжжя;

   - Львів;

   - Київ;

   - Одеса;

   - Харків;

   - Дніпро.

Щоб долучитись до програми закладам загальної середньої освіти потрібно заповнити реєстраційну форму до 1 вересня 2019 р. Посилання на реєстрацію: https://bitly.su/FTQn

Організатори оберуть по 3 школи у кожному з міст, учні яких матимуть змогу пройти обстеження зору та отримати консультацію від спеціалістів.

 

Контакти

  • tk@csr-ukraine.org 044 292 0248
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.