bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

СУМ провів V-ий Благодійний табір для дітей українських бійців

Уже вп’яте світова спільнота Спілки Української Молоді організовує Всеукраїнський Благодійний табір для дітей, чиї батьки брали участь у бойових діях на Сході України, та дітей з лінії розмежування.

За п’ять років оздоровитись та пройти терапію, щоб позбутись посттравматичного синдрому, мали можливість більш як 600 дітей.

Юнацтво з нетерпінням чекає на цей табір Хтось бере участь у ньому вперше. Дехто – вже має досвід сумівського таборування.

«У СУМівські табори хочеться повертатися знову і знову, щоб відчути цю єдність великої СУМівської родини, знайти нових друзів та почерпнути багато цікавого для себе», – каже юначка з Львівської області Софія Малець.

Цього року табір проводять на Чернігівщині. Його гаслом і назвою стали слова «Знай наших!».

Юнаки і юначки, перебуваючи на Довженківській землі, в інтерактивний та невимушений спосіб знайомляться видатними українцями які прославляли і прославляють нашу країну у всьому світі.

Зустрічі з такими цікавими та непересічними особистостями, як лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя, відомий у світі мотомандрівник Валерій Кришень,  генерал-майор СБУ Віктор Ягун, творець  чат-боту для підготовки до ЗНО Олександр Андрющенко, дають змогу юнацтву повірити в себе, в свої сили, в те, що, маючи мотивацію і бажання, обов’язково можна досягти бажаного результату.

Окремим вектором, на який організатори Благодійного табору звертають особливу увагу, є робота з дітьми та молоддю, спрямована на подолання посттравматичного синдрому.

Сприяють цьому цікаві майстерки, робота з психологом-гончарем та виготовлення власноруч  українського глиняного посуду, арт-терапія на розвиток емпатії, вправи з медитації, майстер-класи з малювання та тренінги з надання домедичної допомоги.

У той час, як Старше Юнацтво знайомилось зі старовинним та історично важливим містом Ніжин, Молодше Юнацтво відкривало для себе дитячий світ Олександра Довженка. Особливо смакували груші з дерева, яке посадив ще дід відомого українського кіномитця. «Зачарована Десна» не залишила байдужим ані юнаків  та юначок, ані виховників та впорядників. Спілкування з тваринами у Менському зоопарку, пейнтбол, який організував друг Олег Мазур, скелелазіння і спуск на драгонботах – розваги, що роблять дітей щасливими.

«Мені дуже сподобалось грати у пейнтбол, і не менший захват маю від драгонботів. Не перший раз таборую, але завжди – щось цікаве й нове», – зазначає Олег Баглай зі Старшого Юнацтва.

На ройових вогниках діти відзначали, що їм дуже подобаються вечірні таборові програми, особливо інсценування казок, дискотеки, вечір поезії, співи під гітару.

Інструктори зі спорту організовували для юнацтва нові рухливі ігри, але й не забували про традиційні, такі як: «Козаки й татари», «СУМбол», теренівки та інші.

І гості, і учасники табору відзначали особливу емоційно-позитивну й дружню атмосферу, що панує у таборі.

У цей табір хочеться повертатись знову і знову!

Вся таборова родина щиро дякує всім благодійникам за надану можливість двотижневого таборування в любові, дружбі й колі друзів з усієї України.

Автор – Ольга Поліщук

Контакти

  • www.cym.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.