bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Безоплатна правова допомога в Рунівщині та Петрашівці Полтавського району

24 жовтня 2019 року соціальна бригада Територіального центру соціального обслуговування Полтавського району здійснила черговий виїзд до віддалених сіл Полтавського району. Цього разу –це Рунівщина і Петращівка. Окрім соціальних послуг, які надаються Територіальним центром, мешканцям вже традиційно доступна і безоплатна правова допомога.

На базі Рунівщинського клубу працював #мобільний пункт доступу до безоплатної правової допомоги.

Під час роботи мобільного пункту мешканці названих сіл отримали правові консультації та роз’яснення від фахівчині #Полтавського бюро правової допомоги Тетяни Ражик. Серед питань, що найбільше цікавили наших клієнтів, які звернулися за правовою допомогою були питання, що стосуються користування земельним паєм та отримання субсидії.

Для людей, які за віком чи станом здоров’я не змогли дістатись пункту доступу до БПД, була надана можливість отримання такої допомоги на дому.

Всі, хто цього дня звернувся за консультаціями також отримали роздаткові матеріали різноманітної тематики для підвищення своєї правової обізнаності.

Нагадуємо, що за правовою допомогою Ви можете звернутися до #Полтавського бюро правової допомоги, розташованого за адресою: м. Полтава, вул. Міщенка 2, тел. 50-27-29, з 9 до 18 години в робочі дні.

Автор: Полтавське бюро правової допомоги

Контакти

  • м. Полтава
  • вул. Міщенка 2
  • тел. 50-27-29
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.