bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Майже півтори тисячі дітей в Україні проходять новий онлайн-курс про мінну небезпеку

За даними DRC-DDG, в Україні з червня 2014 щонайменше 638 людей загинуло і 1315 отримали поранення мінами, боєприпасами та іншими вибухонебезпечними залишками війни. З них щонайменше 140 — це діти. Щоб підвищити обізнаність людей щодо цих небезпек, завдяки підтримці Європейського Союзу, DRC-DDG розробила інтерактивний онлайн-курс про мінну небезпеку. На курс вже записалися більше 1200 підлітків віком 12-17 років з підконтрольної та непідконтрольної території Донецької та Луганської областей.

«Ми сподіваємось, що завдяки курсу діти засвоять головні правила: що робити, якщо побачили невідомий предмет на землі; як діяти, якщо ненароком зайшли на забруднену мінами територію; що робити, якщо побачили людину на мінному полі», — каже голова програм Данської Групи з розмінування (DDG) Альмедіна Мусіч.

Самюель Марі-Фанон, керівник українського Офісу Генерального Директорату Європейської Комісії з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги (ЕСНО), додає: «За сім років конфлікту схід України перетворився на один з найбільш забруднених мінами регіонів світу. Надзвичайно важливо вберегти цивільне населення від небезпечних ситуацій. Саме тому, з метою сприяння безпеці дітей, ЄС фінансує такі гуманітарні проєкти, як цей онлайн-курс».

Курс розміщений на платформі електронного навчання Донецького та Луганського обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти. Він вже став частиною шкільного предмету «Основи здоров’я». Також курс безоплатно доступний для всіх охочих за посиланням: https://olymp.eschool.dn.ua/

Нагадаємо, Данська Рада у справах біженців (DRC) — незалежна, неурядова, неприбуткова гуманітарна організація, яка ставить за мету надання захисту постраждалим від конфлікту, внутрішньо переміщеним особам (ВПО), а також допомагає у пошуку довгострокових рішень проблем ВПО. Данська Група з розмінування (DDG) – спеціалізований підрозділ DRC, який працює у сфері гуманітарного розмінування. DDG допомагає населенню максимально безпечно пристосуватися до нових умов життя на територіях, де можуть бути вибухонебезпечні предмети та міни.

Європейський Союз та його країни-члени є провідним донором гуманітарної допомоги у світі. Допомога постраждалим — це вираження європейської солідарності з людьми у скруті по всьому світу. Вона спрямована на порятунок життів, запобігання та полегшення страждань людей, а також на захист гідності населення, яке постраждало від катастроф та техногенних криз.

В рамках діяльності Генерального Директорату Європейської Комісії з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги (ECHO), щороку надається допомога мільйонам жертв конфліктів та катастроф. Маючи штаб-квартиру в Брюсселі та глобальну мережу офісів, ЄС надає допомогу найбільш вразливим людям, керуючись гуманітарними потребами.

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.