bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

На Львівщині відбудеться форум можливостей #Не_Формат

Форум відбудеться 10 жовтня 2020 року у місті Жовква на території Літнього молодіжного простору «Літній театр», який розташований у центральній частині міського парку.

Форум покликаний відкрити можливості для молоді Львівщини та сприяти позитивним змінам у суспільстві. Основною метою є мотивація та активізація молоді Львівської області до створення власних ініціатив, які у майбутньому позитивно вплинуть на громади. Орієнтовна кількість учасників – 150. Захід відбуватиметься із дотриманням карантинних обмежень та рекомендацій МОЗ на період карантину.

Весь форум працюватиме у 4 платформах: мотиваційна, навчальна, культурна, практична. Також під час обідньої перерви буде працювати громадське кафе Львівщини, де молодь та молодіжні працівники зможуть ознайомитися із новими можливостями та налагодити співпрацю. У програмі близько 20 спікерів із всієї Львівщини, серед них державні службовці, представники бізнесу, психологи, працівники молодіжних центрів та громадські діячі, солісти музичних гуртів та багато інших.

Участь у форумі безкоштовна, за умови попередньої реєстрації https://forms.gle/w8GhHsZYZnATKBzk7. Контактна особа: Мокрій Христина, +380975550889.

Додаткову інформацію можна отримати у соціальних мережах: www.facebook.com/neformat.lviv2020/  https://instagram.com/neformat_lviv20?igshid=o9avpz1qr5y9 або написавши на нашу пошту: forummozhlivostei@gmail.com

 

 

 

Контакти

  • Мокрій Христина
  •  +380975550889.
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.