bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс з відбору регіональних представників/представниць ГО «Український Жіночий Конгрес»

За результатами конкурсу планується створення мережі регіональних представників/представниць ГО УЖК, котрі у партнерстві з національними представниками та місцевими партнерами здійснюватимуть постійний моніторинг і сприятимуть реалізації ґендерної політики на місцях через отримання високоякісного зворотного зв’язку, а також проведення спільних адвокаційних та інформаційних кампаній.

Прийом заявок триває до 24 вересня 2020 року.

Які функції виконуватимуть регіональні представники УЖК

Регіональні представники/представниці ГО УЖК матимуть наступні завдання:

  • Налагоджувати та координувати партнерство з представниками місцевого самоврядування, регіональними громадськими організаціями та представниками місцевого бізнесу з тим, аби на належному рівні проводити інформаційну, просвітницьку, адвокаційну та проєктну діяльність для просування політики гендерної рівності на місцях;
  • Здійснювати регулярний моніторинг щодо реалізації політики гендерної рівності на місцевому рівні;
  • Надавати рекомендації щодо належної імплементації гендерної політики на місцевому рівні, що відповідає принципам національного та міжнародного законодавства.

Хто може брати участь у конкурсі

Громадяни/громадянки України, які досягли 18 років та проживають в регіонах України, поділяють цінності ГО УЖК, розуміються на загальних принципах ґендерної політики, мають мінімум 1 рік досвіду роботи із проєктами або ініціативами, які пов’язані із ґендерною проблематикою, правозахисною тематикою або жіночим активізмом.

Як проходитиме конкурс

У два етапи:

  • І етап — прийом заявок на конкурс триває до 24 вересня 2020 року. Для участі в конкурсі необхідно заповнити електронну заявку.Організаційний комітет Конкурсу розгляне заявки та до 1 жовтня 2020 року повідомить про своє рішення конкурсантів, які пройдуть до другого етапу конкурсу.
  • ІІ етап — співбесіда з членами Журі, що відбуватиметься в період з 1 по 15 жовтня 2020 року. Враховуючи національні та міжнародні рекомендації у зв’язку з поширенням COVID-19, співбесіди будуть проведені у форматі онлайн.

До складу Журі конкурсу увійдуть представники УЖК та представники установ, у партнерстві з якими проводиться конкурс.

Деталі проведення конкурсу викладені у Положенні про конкурс.

Більше на сайті УЖК http://womenua.today/konkurs/

Контакти

  • Контактні особи: Анна Ніколаєнко – 066 46 42 786
  • Анна Марія Басаурі Зюзіна – 068 350 8113
  • e-mail: konkurs@womenua.today
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.