bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Екологізація демократії участі: захист екологічних прав в Україні

Чи знають українці, як захищати свої конституційні екологічні права? Чи обізнані вони зі шляхами відстоювання своїх прав на безпечне та чисте довкілля? Чи готові брати активну участь у формуванні екологічно дружнього до себе та своїх близьких міського чи сільського простору?

МБО “Екологія-Право-Людина” розпочинає реалізацію проєкту “Екологізація демократії участі: захист екологічних прав в Україні”.

Навіщо?

Стаття 50 Конституції: “Кожен має право на безпечне для життя і здоров’я довкілля…”

Ставимо перед собою амбітні цілі! А саме - підвищити обізнаність громадян про можливості ефективного захисту їхніх екологічних прав. Саме так - поруч із виборчими, політичними правами, українці мають інші права, й насамперед – екологічні, про які потрібно знати й активно їх захищати!

Що ми плануємо робити?

 Завдання 1: Забезпечити належний пріоритет екологічних прав у публічному дискурсі громадянського суспільства, чиновників.

 Завдання 2: Посилити спроможність захисників екологічних прав та журналістів для ефективного захисту екологічних прав.

 Завдання 3: Підвищити загальну обізнаність щодо екологічних прав та методів їхнього захисту.

Яким чином?

 Загалом наш план налічує понад 30 різного типу активностей. Це:

  • підготовка аналітичних документів та відповідних рекомендацій;
  • проведення тренінгів у різних містах та інші навчально-просвітницькі заходи;
  • створення та запуск онлайн довідника захисника довкілля;
  • запуск «гарячої лінії» для захисту екологічних прав;
  • фінальним заходом стане проведення міжнародної конференції «Захисники екологічних прав як промоутери екологічної демократії».

Коли?

Усі перераховані вище та інші заходи відбуватимуться впродовж 2020-2022 років.

Хто може долучитися до реалізації проєкту?

Головним чином – представники неурядових організацій, ініціатив, окремі активісти, що вже мають певний досвід захисту екологічних прав, або прагнуть його набути; представники ЗМІ та ЗМК(омунікацій) – журналісти та блогери.

Коли стартуємо?

Про всі активності ми інформуватимемо додатково. Усі зацікавлених просимо стежити за нашими публікаціями-анонсами на вебсайті ЕПЛ та на ФБ-сторінці й тримати наплечник з речами для мандрів в межах України напоготові!

ЕПЛ реалізовуватиме цей проєкт спільно з Мережою захисту національних інтересів «А Н Т С» та Zoï Environment Network за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Нідерландів.

Контакти

  • office@epl.org.ua
  •  epl.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.