bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

SSS розпочинає новий проєкт «Відповідь органів місцевого самоврядування на пандемію»

Благодійна організація “Благодійний фонд “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” розпочинає новий проєкт “Відповідь органів місцевого самоврядування на пандемію: Підтримка територіальних громад у доступі до якісних та гендерно чутливих політик реагування на Covid-19”.

Мета цього проєкту полягає у посиленні здатності місцевої влади реагувати на Covid-19, шляхом впровадження відповідних політик. 

Наша робота буде зосереджена на тому, щоб громади отримали для імплементації комплексний пакет політик та законодавчих документів, які стосуються Covid-19 та екстреного реагування на нього (заснований на рекомендаціях з попереднього моніторингу).

Наш проєкт — це можливість підтримати громади в тому, як вони справляються з коронавірусною хворобою та наслідками пандемії. Минулого року ми провели подібний моніторинг місцевих рішень та виявили як успішні ідеї, так і певні прогалини. Зараз ми ці прогалини плануємо заповнити нашими рекомендаціями для місцевого законодавства. Так, маски й ліки важливі, але не менше значення мають юридичні документи та політики, в яких зафіксовано хто і що має робити в кризовій ситуації, як керівництво області та громад може найбільш ефективно допомогти своїм громадянам”,— наголосила Ольга Іванова, виконавча директорка БО БФ “Стабілізейшен Суппорт Сервісез”.

Основними бенефіціарами проекту стане 21 громада з семи регіонів, яким буде наданий пакет політик. Протягом усього проєкту буде проведено консультації з органами місцевого самоврядування, щоб забезпечити використання та впровадження стійких та довготривалих  результатів.

Якщо у вас є питання або пропозиції по темі нашого проєкту, надішліть нам повідомлення, або лист на info@radnyk.org.

Проєкт здійснюється за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.