bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт зовнішніх сходів)

  Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує тендер за процедурою «запит цінових пропозицій» на закупівлю ДК 021:2015 - 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт зовнішніх сходів групи входу до приміщень референс-лабораторії діагностики туберкульозу, бактеріологічних, паразитологічних та особливо небезпечних патогенів по вул. Ярославська, 41 м. Київ (1 поверх)), в рамках реалізації програми Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

   Характеристика предмету закупівлі, у тому числі необхідні технічні, якісні, кількісні та інші параметри: визначені в Додатку № 2 «Дефектний акт».

 Кінцевий термін подання цінових пропозицій:  «13» вересня 2022 року до 13:00 (включно) за київським часом.

 Адреса веб-сайту, на якому розміщена інформація про закупівлю: https://phc.org.uaв розділі «Закупівлі».

Очікувана вартість закупівлі: 522 000,00 грн.

 Строк дії цінової пропозиції: цінова пропозиція повинна бути дійсна протягом 90 календарних днів.

 Термін надання послуг: з дати підписання договору – до 23.12.2022 року.

      Контактні дані для подачі цінової пропозиції: цінова пропозиція повинна надсилатись у вигляді сканованих копій та мати чіткий вигляд повного (завершеного) документу, печатки, підпису і т.ін., на електрону адресу: [email protected]  з зазначенням у темі листа: ДК 021:2015 - 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт зовнішніх сходів групи входу до приміщень референс-лабораторії діагностики туберкульозу, бактеріологічних, паразитологічних та особливо небезпечних патогенів по вул. Ярославська, 41 м. Київ (1 поверх))- до уваги: головного фахівця відділу закупівель та постачань Клєвцової Вікторії.

  Організаційні вимоги:

  • Юридична особа або Фізична особа-підприємець за законодавством України.
  • Оплата здійснюється на умовах оплати за фактом надання послуг протягом 10 (Десяти) робочих днів на підставі Акту наданих послуг.
  • Наявність власних ресурсів, необхідних для виконання замовлень (складські приміщення, торгівельне обладнання, персонал тощо).

 Критерії оцінки цінових пропозицій, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам: Ціновий критерій.

  Цінова пропозиція обов’язково має включати в себе:

1)        документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям та передбачені Додатком № 1 «Інформація про спосіб документального підтвердження відповідності Учасників встановленим кваліфікаційним критеріям»;

2)        заповнений та підписаний Додаток № 3 «Форма цінової пропозиції» разом із кошторисною документацією:

-          дефектний акт;

-          договірна ціна;

-          підсумкова відомість ресурсів;

-          локальний кошторис.;

3)        дозвіл та ліцензію на виконання відповідних видів робіт, інші документи (якщо це передбачено чинним законодавством України);

4)        підписаний Додаток № 2«Дефектний акт»;

5)        витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

6)        статут або інший установчий  документ (для юридичних осіб) та/або опис з кодом, необхідним для доступу до електронних документів Учасника (виписка, статут);

7)        підписаний Додаток № 4 «Декларація конфлікту інтересів учасника тендерної процедури»;

8)        іншу інформацію і документами, які учасник вважає за необхідне подати.

   Посадові особи Замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками закупівлі: Додаткову інформацію можна отримати у головного фахівця відділу закупівель та постачань Клєвцової Вікторії, е-mail:  [email protected].

 

Контакти

  • Клєвцова В.
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.