bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Пройдіть опитування для ВПО, та покращіть своє проживання в Хмельницькому
23.03.2023

Ти переселенець і зараз живеш або навчаєшся в Хмельницькому? Маємо для тебе чудову можливість допомогти покращити умови проживання ВПО в місті! Візьми участь в опитуванні та поділись, які ти маєш потреби та як ми можемо допомогти їх вирішити.

Наша мета: 

  • - створити міцне і дружнє ком’юніті переселенців в Хмельницькому

  • - забезпечити необхідну підтримку, цікаві заходи та спілкування

  • - створювати нові проєкти, що будуть справді приносити користь

  • - заохочувати владу створювати програми підтримки молоді-ВПО

В цьому нам допоможе твоя думка, щодо проблемних питань з якими стикаються переселенці в місті.

Навіть, якщо ти (як і всі ми) хочеш повернутись додому і не плануєш залишитися в Хмельницькому твій голос надзвичайно важливий! Розказавши нам, що тебе турбує ти зможеш покращити свої умови проживання і зробити їх більш комфортними тут і зараз. А ще ти допоможеш іншим переселенцям, що вирішили залишитись в місті та місцевим мешканцям зробити Хмельницький кращим для всіх!

Участь у опитуванні дуже проста - потрібно всього лише заповнити коротку анкету. І навіть якщо ти хочеш залишитися анонімним, це зовсім не проблема. Ми дуже цінуємо кожен голос та думку, тому не втрачай можливості та переходь за посиланням:

https://forms.gle/BF85BgDWAMt7B6gZ9 

Результати опитування будуть презентовані нами на відкритому круглому столі в кінці квітня.

 

Проєкт реалізується ГО “Заходи” та “Ukrainian Patriots” в рамках проєкту «NGO relocation», який реалізовує команда громадської організації Освітньо-аналітичний центр розвитку громад у партнерстві із National Endowment for Democracy

 

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.