bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на закупівлю наборів продуктів харчування
26.05.2023

Дата  26.05.2022                                                                             м. Дніпро

 

ТЕНДЕРНЕ ЗАПРОШЕННЯ 

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПОМАГАЄМ» в межах програми «МИ ПОРУЧ» проєкту «ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА», за підтримки Міжнародної благодійної організації «World Vision International»  запрошує до участі в тендері на постачання наборів продуктів харчування, відповідно до складу вказаному у специфікації тендерного запрошення (Додаток №1).

 

Опис \ виконання

1

Загальна інформація:

Реалізація проекту «ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА»

2

Мета та предмет закупів:

ЛОТ 1 - набори продуктів харчування 2255 шт

3

Термін подачі пропозиції:

До 02.06.2022 включно до 18.00 год.

 

4

Перелік предмету закупівлі:

Додаток № 1 до запрошення для заповнення учасником торгів 

5

Умови та терміни доставки:

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; мають досвід роботи у відповідній сфері, мають відповідні КВЕД для здійснення торгівлі; постачальник має можливість здійснити доставку зазначених наборів у вказаний термін, у вказаній кількості та мати можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна, сертифікаті якості,тощо).

 

Поставка  наборів здійснюється за рахунок Постачальника.

Обов’язковою умовою участі у тендері є:

 - надання заповненого тендерного запрошення;

 - надання зразкового набору (надсилається новой поштою на адресу: Дніпро, відділення 38, БФ Помагаєм, 0666104686), який Організатор повертає новою поштою за кошти Постачальника після засідання закупочного комітету.

Організатор залишає у себе зразок набору Переможця тендеру,  зберігає і повертає його після останньої поставки наборів або він недопоставляється у останній поставці товару. Приймаючи участь у тендері, Постачальник  повинен вказати зворотню адресу для повернення зразків. Якщо не вказана зворотня адреса для повернення, то Організатор сприймає це так, що зразок поверненню не підлягає.

У тому випадку, якщо товар, який було поставлено Постачальником, буде відрізнятися від зразків, Організатор має право провести експертизу за кошти Постачальника. Якщо буде доведено, що поставлений товар дійсно не є таким, яким будо заявлено, то Організатор має право розірвати договір співпраці.

 Обов’язковою умовою участі у тендері є надання зразків та сертифікатів якості на всі найменування товару.

БЕЗ НАДАНИХ ЗРАЗКІВ ТА СЕРТИФІКАТІВ ЯКОСТІ УЧАСНИК НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ ДО ТЕНДЕРНОЇ КОМІСІЇ.

 

Постачальник зобов’язується поставляти товари в цілісній упаковці. У випадку, коли упаковка товару буде пошкоджена з вини Постачальника (при пакуванні, транспортуванні, тощо), Організатор має право не приймати такий товар

частково або усю поставку. Організатор може прийняти такий товар за умови, що Постачальник зобов’язується замінити неякісний/пошкоджений  товар протягом 5-ти робочих днів.

 

Поставка товарів відбувається за адресою: м. Дніпро, вул. Малиновського 114

 

Поставка товарів відбувається у строк 5 робочих днів з дати підписання договору.

 

Замовник залишає за собою право змінити адресу постачання товарів та кількість наборів, як в бік збільшення, так і в бік зменшення.

6

Відхилення пропозиції:

Організатор може відхилити будь-яку пропозицію, яка не відповідає умовам Запиту пропозицій. Організатор не зобов’язаний приймати пропозицію за найнижчою ціною або будь-яку пропозицію і залишає за собою право прийняти будь-яку пропозицію повністю або частково, а також відмовитися від будь-якої пропозиції або всіх пропозицій без пояснення причин, а також укласти договір на будь-яких або інших умовах.

7

Супроводжувальні документи поставки:

- договір;

 - копія свідоцтва про державну реєстрацію, якщо постачальником являється фізична особа-підприємець;

-  копія документу про статус платника податків, якщо постачальником являється фізична особа-підприємець;

- оригінал рахунку; 

- оригінал видаткової накладної

8

Гарантія якості:

Виконавець гарантує якість товару та відповідну заміну товару у період 14 днів відповідно до законодавства України. Товари мають бути якісними, в не пошкодженій упаковці.

 

Термін придатності товарів, що входять до набору має бути не менше 50% від загального терміну придатності продукції!

9

Умови та спосіб оплати, порядок ціноутворення:

-  на підставі укладеного договору по безготівковому рахунку та виставленому рахунку Покупець сплачує  50% вартості товару Постачальнику шляхом попередньої оплати,  і   50% вартості товару Покупець сплачує Постачальнику протягом 5 (п’яти) робочих днів з моменту отримання товару.

10

Порядок подання  пропозиції:

 

- надіслати заповнений Додаток №1, відсканований, з підписом/печаткою керівника;

-  копія свідоцтва про державну реєстрацію, якщо постачальником являється фізична особа-підприємець;

-   копія документу про статус платника податків, якщо постачальником являється фізична особа-підприємець;

- надати сертифікати якості на товар;

- надати зразки згідно вимог Організатора.

11

Умови участі:

Виконавець, зацікавлений у наданні послуг повинен бути суб’єктом   підприємницької діяльності та володіти необхідними ліцензіями та дозволами для здійснення відповідної діяльності, мати досвід роботи у сфері постачання товарів в різні регіони України. 

 

Товари та бренди у пропозиції учасників не мають бути виробництва країни-агресора - Російська Федерація та Республіки Білорусь.

12

Гарантія поставки та ціни:

Постачальник зобов’язаний мати товари на складі (весь перелік товарів) у кількості не менше 50% на момент укладання угоди.

Запропонована ціна на товар є дійсна протягом 30 днів.   

 

На випадок, якщо в процесі постачання наборів, деякі товари, будуть відсутні на ринку або на складі постачальника, можна замінювати позицію набору рівноцінним товаром іншої ТМ, не порушуючи ціну, кількість та об’єм товару в нижчу або вищу сторону (наприклад, якщо заявлено 500 мл. гелю ТМ 1, має бути не менше 500 мл. гелю ТМ2) за погодженням Замовника.

13

Місце та термін надання  цінових пропозицій:

Цінові пропозиції приймаються до 02.06.2022 р до 18.00 год.

Неповні пропозиції (без відповідей по кожному з пунктів у Додатку №1, сертифікатів якості, зразків) та пропозиції, надіслані після вказаного терміну, вважатимуться недійсними і розглядатися не будуть. 

 

Цінові пропозиції надсилати на e-mail: [email protected]

 

Контактна особа для уточнення інформації щодо підготовки тендерної пропозиції – 0666104686 Борова Марина

14

Критерії вибору виконавця:

  • відповідність вартості запропонованого набору Постачальника оголошеній вартості  у тендерному запрошені Організатора;
  • відповідність товару запиту тендерного запрошення;
  • наданий повний пакет документів організації;
  • згода на указані у тендерному запрошені умови оплати;
  • умови доставки;
  • термін доставки.

15

Додаткова інформація:

Замовник залишає за собою право вести переговори щодо умов замовлення (термін, ціна, заміна до 5 найменувань у складі набору по якості) з Виконавцем. Організатор не несе відповідальності за неможливість контакту з учасником, якщо будь-яка інформація про учасника  повідомлена неправильно. Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним інформації.

У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов запиту, та/або питань, не врегульованих умовами запиту, остаточне рішення приймається Організатором. Рішення Організатора є остаточним та оскарженню не підлягає.

16

Контактна інформація

 Борова Марина   +380666104686

e-mail:   [email protected]

 

 

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.