bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Запит цінової пропозиції на постачання десертів та напоїв
21.09.2023

Запит цінової пропозиції на постачання десертів та напоїв

Товар:

Кава - 330 мл. - 240 шт.

Чай - 330 мл. - 240 шт.

Десерти: Наполеон (200 гр) - 120 шт.; тістечко Макарунс (40 гр) - 120 шт., тістечка Моті (60 гр.) - 120 шт., Круасан з начінкою (250 гр.) - 120 шт.

Умови постачання:

Без ПДВ.

Доставка м. Івано-Франківськ, вул.  Тичини, 65/79

Строк постачання:

10.10.2023-20.12.23

Замовник:

ГО «Харчовий кластер східної України», менеджер Мініна А.Є.

Метод оцінювання:

Найнижча цінова пропозиція, яка відповідає всім критеріям

 

Закупівля товарів за цим технічним завданням здійснюється в рамках програми малих грантів, що реалізується в межах Проєкту «Підтримка інклюзивного економічного розвитку в Україні шляхом узгодження експортної стратегії з регіональним розвитком і ЦСР», що фінансується урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у співпраці з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні.

Проєкт «Створення технологічного коворкінгу “Майстерня смаку”» передбачає надання послуг підприємцям мікро та малого харчового виробництва з розвитку інноваційних технологічних знань та підприємницьких навичок.

ЗАГАЛЬНА МЕТА ТА ЗАВДАННЯ

ГО «Харчовий кластер східної України» має намір закупити десерти та напої   в кількості:  кава - 330 мл. - 240 шт., чай - 330 мл. - 240 шт., десерти: Наполеон (200 гр) - 120 шт.; тістечко Макарунс (40 гр) - 120 шт., тістечка Моті (60 гр.) - 120 шт., Круасан (250 гр.) - 120 шт.., яка використовуватиметься для реалізації ініціатив в рамках програми малих грантів проєкту «Підтримка інклюзивного економічного розвитку в Україні шляхом узгодження експортної стратегії з регіональним розвитком і ЦСР». Ця закупівля відповідає досягненню цілей Угоди про надання гранту UNDP_2023_BIO/1 .

Конкретний очікуваний результат наступний: закупівля десертів та напоїв для технологічного коворкінгу «Майстерня смаку».

СПЕЦИФІКАЦІЯ ДО ЛОТУ

Постачання Підрядником десертів та напоїв для  ГО «Харчовий кластер східної України» має здійснюватися відповідно до нижчезазначеної технічної специфікації.

Адреса доставки: м. Івано-Франківськ, вул.  Тичини, 65/79

Умови постачання:  доставка на адресу замовника

Специфікація:

Страва

Опис вимог

1

Кава/чайний напій

Кава зернова (90% арабіка/ 10% рабуста) приготовлена на професійній кава машині у одноразових паперових стаканчиках 330 мл. з кришкою, молоко, вершки, серветки, палички входять в рахунок напою.

Чайний напій заварний у одноразових паперових стаканчиках 330 мл. з кришкою, молоко, вершки, серветки, палички входять в рахунок напою.

2

Тістечка

Тістечка повинні бути свіжі вироблені не більше ніж за 6 годин до закладу. Наполеон (вага 200 гр): в порційних десертних стаканчиках 220 мл., прикрашений свіжими фруктами. Тістечка Макарунс (вага 40 гр.) та Моті (вага 60 гр.): повинні бути не менше чотирьох різних смаків, порційні на паперових тарілках діаметром да 8 см..

3

Випічка

Круасани з начінкою повинні бути свіжі вироблені не більше ніж за 6 годин до закладу. Начінка має бути: сир, шинка, томат, лист салату, соус. Подаються на паперових одноразових прямокутних тарілках з серветками. Вага вироба 250 гр.

УМОВИ ОПЛАТИ

Оплата здійснюється без ПДВ – рахунок за послуги повинен не містити податок на додану вартість, сума до сплати повинна бути вказаною «Без ПДВ».

Постачальник укладає договір з ГО  «ХАРЧОВИЙ КЛАСТЕР СХІДНОЇ УКРАЇНИ».

Оплата буде здійснена 2 (двома) траншами згідно з наступним графіком платежів: 

  • Перший платіж 50 % від суми контракту у строк протягом 3-х робочих днів після виконання замовлення і підписання видаткових накладних.
  • Другий платіж 50% від суми контракту у строк протягом 3-х робочих днів після виконання замовлення і підписання видаткових накладних.

 

ВИМОГИ ДО ПІДРЯДНИКА

-        Офіційно зареєстрована компанія (для українських компаній – компанія має бути зареєстрована на території, підконтрольній уряду України).

-        Досвід роботи у сфері постачання аналогічної продукції не менше 3 років, наявність відповідних КВЕДів.

-        Наявність Web-сайту з інформацією про асортимент товарів, ціни та умови обслуговування.

 

ВИМОГИ ДО ПОДАННЯ ЦІНОВОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Цінова пропозиція подається до ГО  «ХАРЧОВИЙ КЛАСТЕР СХІДНОЇ УКРАЇНИ» не пізніше 05 жовтня, 20.00.

Документи повинні бути складені українською мовою, та у електронному вигляді (у форматі PDF одним файлом) надіслані учасником на електронні адреси: [email protected] та [email protected], з темою листа «Цінова пропозиція на поставку десертів та напоїв» від ___________(ПІБ)». До цієї Пропозиції додається:

1.         Рахунок

  • Рахунок виписано на ГО «Харчовий кластер східної України»
  • Ціни без ПДВ
  • На рахунку є фраза «Ціни дійсні протягом 10 днів з моменту виставлення цього рахунку»

2.         Меню.

3.         Витяг про державну реєстрацію.

 

 

Запит цінової пропозицій затверджено:

Підпис                                                                     

ПІБ та посада                                                          

Дата                           20.09.2023

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.