bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

МГР «Партнер» оголошує місцеву закупівлю поліграфічних матеріалів (Одеса)
21.02.2024

1) Друк візиток 4+4 папір крейдовий матовий 250г/м2 - 5000 шт.

2) Пакети з логотипом:“майка”, білі, щільність 25 мкм, розмір 30*50 см. Нанесення1+0 чорний-5300 шт.

 

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг

Три робочі дні з моменту оплати рахунків.

Закупівля товарів та послуг Організацією МГР «Партнер», здійснюється без ПДВ (згідно положень п. 26 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 р. № 284, оскільки витрати здійснюються в рамках грантів проекту Глобального Фонду, наданих відповідно до програм Глобального Фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні).

Склад  пропозиції:

Пропозиція приймається  у формі рахунку – фактури на електронну адресу [email protected] або  власноруч за адресою : м. Одеса, вул. Успенська, 53, офіс МГР «Партнер» з 09.02.2024 до 18:00 28.02.2024  р.

Особливі умови:

Реєстраційні документи постачальника продукції та товарів

Додатково, сторони будуть мати можливість здійснювати зміни щодо товару/послуг та цін на них. Відповідні зміни будуть узгодженні на підставі укладених додаткових угод до первісного Договору. Сторони матимуть змогу за узгодженням змінювати обсяг та назву товарів/послуг не порушуючи при цьому фінансові гарантії (загальної суми договору).

 

Підписанням та поданням своєї тендерної пропозиції учасник погоджується з наступним:

-          Учасник ознайомлений з Кодексом поведінки постачальників, участь у закупівлі пов’язаних осіб або змова учасників місцевої закупівлі забороняється.

-          У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації.

Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з постачальниками

-          Апанасенко Віталій Олегович

-          Контактний номер телефону: 0930750531

Методика обирання переможця конкурсних торгів (місцева закупівля ):

Спочатку серед поданих цінових пропозицій, Комітетом тендерних закупівель Організатора конкурсних торгів відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Запиті. З відібраних цінових пропозицій Комітетом тендерних закупівель обирається пропозиція з найнижчою ціною та постачальник/ виконавець, який подав таку Цінову пропозицію.

Контакти

  • Апанасенко Віталій Олегович 0930750531 м. Одеса вул. Успенська 53 офіс МГО МГР ”Партнер”

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.