bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на надання поліграфічних послуг
29.05.2024

Благодійна організація «Благодійний фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї» оголошує про продовження тендеру на закупівлю поліграфічних послуг в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ) в Україні» (скорочено “Діємо для здоров’я”), що фінансується  Урядом Швейцарської Конфедерації через Швейцарську агенцію з розвитку та співробітництва Міністерства закордонних справ Швейцарії (SDС)

Дата оголошення тендеру: 15 травня 2024 року.

Дата продовження тендеру: 29 травня 2024 року.

Благодійна організація «Благодійний фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї» (далі – «Організатор конкурсу») є провідною недержавною професійною організацією, яка у співпраці з державними партнерами та громадськими організаціями працює для  протидії та профілактики неінфекційних захворювань в Україні шляхом надання технічної підтримки відповідних програм, що впроваджуються по всій території України.

Інформація про проєкт, в рамках якого оголошено конкурс

Чотирирічний проєкт «Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ) в Україні», що має на меті зниження рівня захворюваності та смертності, спричинених неінфекційними захворюваннями (НІЗ), розпочався у листопаді 2020 року. Реалізація запланованих заходів відбувається у тісній співпраці з багатьма партнерами як на національному, так і на регіональному рівні, зокрема, у 5 пілотних областях України (Дніпропетровській, Львівській, Полтавській, Рівненській та Херсонській). Проєкт впроваджує «Джі Еф Ей Консалтинг Груп ГмбХ» (GFA Consulting Group GmbH)», Німеччина, спільно з Університетськими клініками Женеви (HUG) та українськими партнерами - БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї» та ТОВ «ВАН ХЕЛС», за фінансової підтримки Швейцарської Агенції з розвитку та співробітництва Міністерства закордонних справ Швейцарії.

В рамках діяльності проєкту «Діємо для здоров’я» запланована закупівля поліграфічних послуг з виготовлення освітніх матеріалів для забезпечення партнерських закладів освіти.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТЕНДЕР

 • Характеристика предмету закупівлі, у тому числі якісні, кількісні та інші параметри визначені в Додатку № 2 «Форма цінової пропозиції».
 • Період постачання товарів: червень 2024 року.
 • Строк дії цінової пропозиції: цінова пропозиція повинна бути дійсна протягом 30 календарних днів.
 • Термін постачання товару: протягом 20 календарних днів з дати підписання договору.
 • Доставка товару має здійснюватись в м. Київ за рахунок постачальника.

 ОБОВ’ЯЗКОВІ КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ ДО ПОСТАЧАЛЬНИКА ПОСЛУГ:

 • право на здійснення підприємницької діяльності;
 • наявність відповідних КВЕДів для здійснення діяльності;
 • документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам:
 • підприємства (ТОВ, ПАТ, ПрАТ, ПП тощо) – копію Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або копію Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, а також копію Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, довідка про банківські реквізити;
 • фізичної особи – підприємця (ФОП) на єдиному податку – копію Свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або копію Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, а також копію Виписки з Реєстру платників єдиного податку, довідка про банківські реквізити;

ОСОБЛИВІ УМОВИ

БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї» залишає  за собою право:

 • вимагати від учасників тендера додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам технічного завдання даного тендеру;
 • прийняти пропозицію в повному обсязі або частково, а також відхилити будь-яку пропозицію до підписання контракту або анулювати тендер та відхилити всі пропозиції в будь-який момент до моменту укладення договору із переможцем тендеру та не несе ніякої відповідальності перед учасником тендеру в разі відхилення пропозиції в любий момент до моменту укладення договору із переможцем тендеру.

Учасники фактом участі у тендері:

 • визнають, що несуть відповідальність за достовірність наданої інформації та усвідомлюють репутаційні ризики, пов’язані з наданням недостовірних відомостей та послуг неналежної якості;
 • безумовно погоджуються з усіма умовами тендеру і зобов’язуються виконувати їх належним чином.

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ - ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ:

КРИТЕРІЇ ВИБОРУ ПЕРЕМОЖЦІВ

 • Відповідність заявки потребі замовника та умовам тендерної документації.
 • Раціональна фінансова пропозиція.

Визначення переможців відбудеться після фінансової та технічної оцінки запропонованих пропозицій згідно з критеріями, які зазначені у Тендерній пропозиції.

Переможці тендеру отримають електронні листи та/ або телефонні дзвінки з відповідною інформацією.

СТРОКИ НА НАДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Цінові пропозиції просимо надсилати не пізніше 10 червня 2024 року (до 18:00 за київським часом).

Спосіб отримання заявок: електронною поштою на адреси: [email protected] та [email protected]  з темою листа: «Тендер на закупівлю поліграфічних послуг».

Запитання щодо умов тендеру приймаємо на електронну пошту [email protected]

Контактна особа: Світлана Співак, тел. (050)159-00-57 та (068)006-70-60 

Увага! Проєкт звільнено від сплати податку на додану вартість (ПДВ), відповідно до Порядку залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №153 «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги» (Реєстраційна картка проєкту № 4852 від 22.10.2021 року).

Організатор тендеру  протягом усього процесу здійснення процедури закупівлі забезпечує конфіденційність інформації, наданої учасниками.

БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї» працює відповідно до політики рівних можливостей, тому наймає на роботу кваліфікованих фахівців з різних секторів суспільства, незалежно від їх соціально-демографічних характеристик та індивідуальних переваг.

Контакти

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.