У Херсоні відбулося перше засідання Робочої групи з питань громадської безпеки, соціальної згуртованості та відновлення Херсонської міської територіальної громади. >>>>
Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та
увійдіть на портал.