Microsoft розширює програму надання ПЗ громадським організаціям

Благодійні організації можуть отримати найновіші версії програмного забезпечення, а також легалізувати програми, які використовуються.

Тепер у ній може брати участь більше організацій і отримувати більше продуктів. За весь час існування програми «Майкрософт Україна» надала НГО програмне забезпечення на суму близько $1,6 млн., охопивши більше 100 організацій.

Компанія оголошує про наступні оновлення в програмі, яка охоплює понад 100 країн світу, в тому числі й Україну:

  • Кількість продуктів Microsoft, на які можна подати запит, збільшилася з 6 до 10. Це дозволить НГО отримувати те програмне забезпечення, яке їм потрібно, зокрема, Windows 7, Office 2010, Sharepoint 2010 і т.д.
  • Три нових категорії НГО тепер мають право на отримання програмного забезпечення, включаючи медично-дослідні організації, приватні фонди та любительські спортивні та реабілітаційні організації.
  • Програма надання програмного забезпечення включає легалізаційну пропозицію Get Genuine, за допомогою якої організації можуть забезпечити роботу справжніх версій операційної системи Windows на комп'ютерах і завдяки цьому підвищити рівень інформаційної безпеки.


«Роблячи технології більш доступними для громадських організацій, ми даємо їм можливість збільшити свою продуктивність, донести свої ідеї більшій кількості людей і запустити нові послуги і проекти, які допомагають місцевим громадам. Українські громадські організації активно цікавляться можливостями підвищити свою ефективність за допомогою ІТ, і Microsoft готова допомогти їм у цьому», - говорить Ярина Ключковська, директор із корпоративних комунікацій та соціальних проектів «Майкрософт Україна».

З 1998 року Microsoft безкоштовно надав громадським та благодійним організаціям в усьому світі ПЗ на суму більше $ 3,9 млрд. Програма щорічно охоплює близько 40 тис. організацій.

Більше інформації:
Організації можуть отримати більш докладну інформацію про програму надання програмного забезпечення та про те, як зробити запит, на сайті http://www.microsoft.ua/ngo

Контакти

  • Тетяна Плешивцева
  • Майкрософт Україна
  • a-teples@microsoft.com
  • +380 44 496 0310
  • 380 67 445 0170
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.