bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Україна-Англія: як вболіватимуть громадські лідери?

Україна-Англія: як вболіватимуть громадські лідери?

Сьогодні на НСК Олімпійський відбудеться футбольний матч між збірними України та Англії. ГУРТ поцікавився у будівельників громадянського суспільства: чи будуть вони вболівати та чи збираються на матч? Ось що вони нам відповіли:

Марина Говорухіна, PR-менеджер Української Гельсінської з прав людини :

- На матч не йду, у мене другий день стратегічного планування, а якби й була можливість, я би краще в теплому пабі дивилась, з пивом і золотистими крильцями.

Володимир Шейгус, виконавчий директор ІСАР "Єднання":

Володимир Шейгус

- Я болею за Украину и ее успехи, но сегодня не пойду на стадион. При возможности посмотрю матч по телевизору и поработаю на благо своей организации, а тем самым и гражданского общества! К тому же сегодня день рождения моей крестницы - Маши. Украина - чемпион в любом случае!

Ганна Грабарська, активістка громадського руху "Чесно": -Ні, на матч я не йду. Я не цікавлюсь футболом. Цікавилась ним тільки під час Євро-2012. Але я дивилась матч Україна-Сан-Марино на цьому тижні. Ми розгромили цю маленьку країну.

Віктор Лях, Президент Фонду Східна Європа:

Віктор Лях

На жаль, не зможу піти, але буду дуже уважно слідкувати за грою, оскільки футбол в нашій країні більше, ніж гра. Вболіваймо за нашу збірну!

Андрій Гевко, помічник народного депутата Верховної Ради України:- На матч йду - помста за Євро та перспектива побачити Бразилію. Плюс хороша гра збірної останнім часом. Звісно, вірю в перемогу наших - якби не вірив, то не йшов би.

Роман Зінченко, координатор Української мережі енергетичних інновацій Greencubator:- Я не фанат футболу - переважно до мене доходять тільки результати. Плюс зараз готуємо Sustainability Summit.

ВІд ГУРТа: Підтримаймо нашу збірну на шляху до ЧС2014! Поділіться своїми фотовраженнями від матчу на нашій сторінці у facebook!

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 3  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.