bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Флеш-моб «ІнФормуй свою громаду» в Івано-Франківську: медіа-звіт
05.10.2015

26 вересня 2015 року в Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський флеш-моб «ІнФормуй свою громаду», що проходив у межах Тижня громадянської участі в Україні та мав на меті привернення уваги та інформування українців про важливість участі кожного у розвитку своєї громади.

Акція полягала у збиранні активними громадянами символа свого міста із безлічі фрагментів малюнку. Ініціатором флеш-мобу став Ресурсний центр ГУРТ, а співорганізаторами на Івано-Франківщині – молодіжний рух «Headway UA».

Дійство розпочалося о 12:00 на Вічевому Майдані. Учасники заходу захопилися флеш-мобом, обмінюючись думками з приводу значення громадянської позиції.

«Враження тільки позитивні, адже отримала безліч хороших емоцій. Для України, як і для будь-якої сучасної держави, тема громадської участі дуже актуальна, бо прогресивна молодь може багато чого змінити», – учасниця заходу Тетяна Захарчук

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.